41584-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego, szpitalnego oraz wyposażenia biurowego do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego, szpitalnego oraz wyposażenia biurowego do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, szpitalnego oraz wyposażenia biurowego dla Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakup sprzętu medycznego, szpitalnego oraz wyposażenia biurowego do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Zestawienie parametrów techniczno-użytkowych stanowiące Załączniki nr 4.1 – 4.26 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 463749-2024
Interne Kennung: LZPG.272.1.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33167000 OP-Beleuchtung, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 33192230 Operationstische, 39100000 Möbel, 39711130 Kühlschränke, 33192210 Untersuchungstische, 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 1. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: respirator z funkcją CPAP
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: 2. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: skaner żył - iluminator z mobilnym statywem, bilirubinometr, pulsoksymetr
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0006
Titel: 3. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: lampy do fototerapii noworodków
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0007
Titel: 4. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: inkubator, stanowisko do resuscytacji
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0008
Titel: 5. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: kardiomonitor
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0009
Titel: 6. Różne urządzenia i produkty medyczne
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0010
Titel: 7. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: holtery EKG i RR
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0011
Titel: 8. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: lampy chirurgiczne
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0012
Titel: 9. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: aparat EKG
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0013
Titel: 10. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: fotel ginekologiczny
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0014
Titel: 11. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: monitory płodu, system nadzoru okołoporodowego, telemetria
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0015
Titel: 12. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: wanna porodowa
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0016
Titel: 13. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: aparat do znieczulania
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Los: LOT-0017
Titel: 14. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: stół ortopedyczny
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192230 Operationstische
Los: LOT-0018
Titel: 15. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: stół zabiegowy do badań, łóżka porodowe, wózki wielofunkcyjne
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192210 Untersuchungstische
Los: LOT-0019
Titel: 16. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: łóżeczka noworodkowe
Interne Kennung: Część nr 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0020
Titel: 17. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: kozetki lekarskie, szafy lekarskie, taborety, przewijaki
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0021
Titel: 18. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: szafki przyłóżkowe
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0022
Titel: 19. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: stanowiska do iniekcji
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0023
Titel: 20. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: stoliki instrumentalne, stoliki oddziałowe, stoliki pod aparaturę, wózki do leków, wózki pod aparaturę, wózki proceduralne, wózki reanimacyjne, wózki zabiegowe
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0024
Titel: 21. Różne urządzenia i produkty medyczne
Beschreibung: wózki do transportu bielizny, wózki transportowe kuchenne
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0025
Titel: 22. Meble
Beschreibung: krzesła komputerowe, fotele, kanapy, krzesła zmywalne
Interne Kennung: Część nr 22
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0026
Titel: 23. Meble
Beschreibung: szafki ubraniowe metalowe, regały gospodarcze
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0027
Titel: 24. Meble
Beschreibung: fotele dla opiekunów
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0028
Titel: 25. Chłodziarko - zamrażarki
Beschreibung: chłodziarko - zamrażarki
Interne Kennung: Część nr 25
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0029
Titel: 26. Chłodziarka farmaceutyczna
Beschreibung: chłodziarka farmaceutyczna - lodówka podblatowa na leki
Interne Kennung: Część nr 26
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke