See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego, w ramach etapu I projektu „Prace na linii kolejowej nr 38 na odcinku Ełk - Korsze wraz z elektryfikacją”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego, w ramach etapu I projektu „Prace na linii kolejowej nr 38 na odcinku Ełk - Korsze wraz z elektryfikacją”.
Interne Kennung: 9090/IRZR3/16716/04816/20/P
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadania inwestycyjnego, w ramach etapu I projektu „Prace na linii kolejowej nr 38 na odcinku Ełk - Korsze wraz z elektryfikacją”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w tomie III SIWZ ("OPZ").
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: „Opcja 1” lub „Prawo opcji 1”– uprawnienie Zamawiającego do zwiększenia zakresu realizacji zamówienia poprzez włączenie wykonania Usługi dla zakresu robót wskazanych w punkcie 2.2.2 OPZ „Opcja 2” lub „Prawo opcji 2” – uprawnienie Zamawiającego do zwiększenia zakresu realizacji zamówienia poprzez włączenie wykonania Usługi dla zakresu robót wskazanych w punkcie 2.2.2 OPZ