415936-2025 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia dwóch czterodniowych zagranicznych wizyt studyjnych dla 25 uczestników każda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia dwóch czterodniowych zagranicznych wizyt studyjnych dla 25 uczestników każda
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia dwóch czterodniowych zagranicznych wizyt studyjnych dla 25 uczestników każda. 1) Zamówienie realizowane będzie w dwóch częściach: a) Część I. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Bergen w Norwegii. b) Część II. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Słowenii lub Portugalii. 2) Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub na dwie części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach jednej części. Złożenie oferty nie obejmującej realizacji całego przedmiotu zamówienia w ramach danej części spowoduje odrzucenie oferty bez dalszego rozpatrywania. 3) Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. u. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W związku z tym, przedmiot zamówienia obejmuje: - zamówienie podstawowe obejmujące organizację wizyty dla 20 osób - zamówienie objęte prawem opcji obejmujące udział w wizycie dodatkowych osób (maksymalnie 5). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu usługi do maksymalnie 25 liczby osób biorących udział w każdej z wizyt. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji, w całości lub w części, tj. zgłosić udział 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w każdej z wizyt, w sytuacji, gdy uzna ich udział za zasadny i będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub części zamówienia opcjonalnego. 2. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: OZP/332/122-11/MK/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienia na usługi społeczne ­ art. 360 pkt 3) ustawy Pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Do spraw nieuregulowanych w SWZ mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. Zgodnie z art. 359 ustawy Pzp przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne stosuje się przepisy ustawy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne ­ jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z możliwością wyłączenia stosowania wybranych przepisów ustawy Pzp, o których mowa w art. 360 tejże ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Bergen w Norwegii.
Beschreibung: Część I. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Bergen w Norwegii. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. u. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W związku z tym, przedmiot zamówienia obejmuje: - zamówienie podstawowe obejmujące organizację wizyty dla 20 osób - zamówienie objęte prawem opcji obejmujące udział w wizycie dodatkowych osób (maksymalnie 5). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu usługi do maksymalnie 25 liczby osób biorących udział w każdej z wizyt. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji, w całości lub w części, tj. zgłosić udział 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w każdej z wizyt, w sytuacji, gdy uzna ich udział za zasadny i będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub części zamówienia opcjonalnego. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. u. z 2024 r. poz. 1320) przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 3. W związku z tym, że Zamawiający przewiduje prawo opcji, przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zamówienie podstawowe obejmujące organizację wizyty dla 20 osób 2) zamówienie objęte prawem opcji obejmujące udział w wizycie dodatkowych osób – maksymalnie 5. 3. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, tj. zgłosić udział w wizycie 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w sytuacji, gdy uzna ich udział za zasadny i będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. 4. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 5. W przypadku zamiaru skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę pisemnie w terminie do 14 dni kalendarzowych przed datą wyjazdu, określając zakres korzystania z zamówienia opcjonalnego wg wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do umowy. Powiadomienie zostanie przesłane do Wykonawcy drogą e-mailową w formie skanu pisma, zaś oryginał pozostanie w dokumentacji Zamawiającego. Dopuszczalne jest późniejsze zgłoszenie przez Zamawiającego zamiaru skorzystania z prawa opcji pod warunkiem wyrażenia pisemnej zgody przez Wykonawcę. 6. Wykonawca oświadcza, że nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części Umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub części prawa opcji2
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Słowenii lub Portugalii.
Beschreibung: Część II. Wykonanie usługi kompleksowego zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia czterodniowej zagranicznej wizyty studyjnej do Słowenii lub Portugalii. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. u. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W związku z tym, przedmiot zamówienia obejmuje: - zamówienie podstawowe obejmujące organizację wizyty dla 20 osób - zamówienie objęte prawem opcji obejmujące udział w wizycie dodatkowych osób (maksymalnie 5). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu usługi do maksymalnie 25 liczby osób biorących udział w każdej z wizyt. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji, w całości lub w części, tj. zgłosić udział 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w każdej z wizyt, w sytuacji, gdy uzna ich udział za zasadny i będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z całości lub części zamówienia opcjonalnego. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część II
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. u. z 2024 r. poz. 1320) przewiduje, a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 2. W związku z tym, że Zamawiający przewiduje prawo opcji, przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zamówienie podstawowe obejmujące organizację wizyty dla 20 osób 2) zamówienie objęte prawem opcji obejmujące udział w wizycie dodatkowych osób – maksymalnie 5. 3. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, tj. zgłosić udział w wizycie 1, 2, 3, 4 lub 5 dodatkowych osób w sytuacji, gdy uzna ich udział za zasadny i będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi. 4. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 5. W przypadku zamiaru skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje o tym Wykonawcę pisemnie w terminie do 14 dni kalendarzowych przed datą wyjazdu, określając zakres korzystania z zamówienia opcjonalnego wg wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do umowy. Powiadomienie zostanie przesłane do Wykonawcy drogą e-mailową w formie skanu pisma, zaś oryginał pozostanie w dokumentacji Zamawiającego. Dopuszczalne jest późniejsze zgłoszenie przez Zamawiającego zamiaru skorzystania z prawa opcji pod warunkiem wyrażenia pisemnej zgody przez Wykonawcę. 6. Wykonawca oświadcza, że nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części Umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub części prawa opcji.