415940-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Ermittlungsdienste – Bewonersvragenlijst Energiemodule 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBewonersvragenlijst Energiemodule 2026
BeschreibungHet ministerie van Volkshuistvesting en Ruimtelijke ordening (VRO) ressoreerd onder het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK). De directie Bouwen en Energie van het Directoraat generaal Volkshuisvesting en Bouwen wil, net als in 2006, 2012 en 2018 een grootschalig onderzoek en woninginspecties (Energiemodule) uitvoeren. Het onderzoek 'Energiemodule 2026' bestaat uit 2 onderdelen, namelijk (1) het uitvoeren van de dataverzameling voor een bewonersenquête (deze Opdracht) en (2) een woningopname van de woning van de ondervraagde bewoners door gecertificeerde energieadviseurs. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt doorgaans tussen de € 500.000,- en € 750.000,- inclusief btw, dit is tussen de € 413.223,- en € 619.835,- exclusief btw.
Interne Kennung201865002.345.004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79720000 Ermittlungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72316000 Datenanalyse, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1