415946-2026 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy leków
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy leków
BeschreibungDostawy leków na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung51/ZP/2025
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDostawy leków na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ. (pakiet 5,18,38)
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.