416049-2026 - Ergebnis
Tschechien – Hardwareberatung – Konzultační služby - Linux
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonzultační služby - Linux
Beschreibung3.2 Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody jsou konzultační služby – konzultace a návrh designu v závislosti na stávající infrastruktuře zadavatele a jeho implementace, a to dle aktuálních potřeb zadavatele. Řešení problémů po telefonu, mailem, v případě potřeby přes vzdálenou plochu nebo osobně na pracovišti zadavatele v Brně nebo Praze.
Interne KennungNÚKIBVZ2024011
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenszadávací podmínky jsou uveřejněny na profilu zadavatele https://nen.nipez.cz/profil/nukib.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonzultační - LINUX