2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vysokozdvižných, paletových a plošinových vozíků
Beschreibung: Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v technických specifikacích, které tvoří přílohu č. 1 Kupní smlouvy (dále jen „Smlouva“), a to pro každou část veřejné zakázky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42413400 Mechanische Wagenheber, 42413200 Hydraulische Wagenheber, 42413300 Pneumatische Wagenheber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – dodávka plošinových a ručně vedených vozíků
Interne Kennung: Část 1 – dodávka plošinových a ručně vedených vozíků
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42413400 Mechanische Wagenheber, 42413300 Pneumatische Wagenheber, 42413200 Hydraulische Wagenheber
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – dodávka bočního vysokozdvižného vozíku
Interne Kennung: Část 2 – dodávka bočního vysokozdvižného vozíku
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – dodávka vysokozdvižných vozíků s volantovým řízením
Interne Kennung: Část 3 – dodávka vysokozdvižných vozíků s volantovým řízením