41619-2026 - Ergebnis
Tschechien – Installation von Messgeräten – Smart metering plánované výměny elektroměrů - Chammeleon
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmart metering plánované výměny elektroměrů - Chammeleon
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je plánovaná výměna smart elektroměrů (s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytnutí dat zákazníkovi). Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu smlouvy o dílo, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Sektorová veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělena na jedenáct samostatných částí (podrobněji viz jednotlivé části). Sektorová veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem „Smart metering plánované výměny elektroměrů – Chammeleon", ev. č. ve věstníku veřejných zakázek: Z2022-016760.
Interne KennungSmart metering plánované výměny elektroměrů - Chammeleon
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensViz. ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0008
TitelRS České Budějovice
Interne Kennung8
LosLOT-0007
TitelRS Znojmo
Interne Kennung7
LosLOT-0003
TitelRS Nové Město na Moravě
Interne Kennung3
LosLOT-0001
TitelRS Brno
Interne Kennung1
LosLOT-0009
TitelRS Jindřichův Hradec
Interne Kennung9
LosLOT-0006
TitelRS Jihlava
Interne Kennung6
LosLOT-0010
TitelRS Písek
Interne Kennung10
LosLOT-0002
TitelRS Hodonín
Interne Kennung2
LosLOT-0004
TitelRS Otrokovice
Interne Kennung4
LosLOT-0011
TitelRS Tábor
Interne Kennung11
LosLOT-0005
TitelRS Prostějov
Interne Kennung5