416203-2026 - Ergebnis
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 14.06.2026 r. - 29.08.2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 14.06.2026 r. - 29.08.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi „Zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Skarżysko-Kamienna - Kielce Główne w terminie 14.06.2026 r. - 29.08.2026 r.” w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A, według zastępczego rozkładu jazdy.
Vorherige Bekanntmachung330144-2026
Interne KennungKi.240.1814.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPostępowanie prowadzone będzie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1320) na podstawie art. 376 ust. 1 pkt. 1) oraz art. 138 ust. 2 pkt 2. w związku z art. 378 ust.1 Pzp. Zgodnie z zapisami umowy o świadczenie usług publicznych Nr TK-VI.8060.5.2020 Organizator przewozów nalicza kary umowne za niezapewnienie zastępczej komunikacji autobusowej za odwołany pociąg w wysokości 250 zł za każdy przypadek. Zastępczy rozkład jazdy pociągów musi być wprowadzony od dnia14.06.2026 r. do 29.08.2026 r. W związku z tym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001