See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor het opzetten van een digital twin voor de inzameling van holglas inclusief het uitrollen van vulgraadsensoren
Beschreibung: De opdracht omvat het uitbouwen van een digitaal systeem waarmee alle reeds aanwezige en toekomstige glasbollen en ondergrondse glascontainers in het werkingsgebied van Limburg.net (heden 1294 bovengrondse glasbollen op 519 locaties en 140 ondergrondse glascontainers op 107 locaties) digitaal beheerd kan worden door de betrokken partners (een “digital twin”).
Interne Kennung: AK12_260527
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64216200 Elektronische Informationsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AK12_260527 - 1
Beschreibung: Het ontwikkelen van een dashboard met veilige en rolgebaseerde toegang voor alle partners van de holglasinzameling (de ophaler, Fost Plus, Limburg.net en de 34 gemeenten van Limburg.net waar holglas wordt ingezameld). In het dashboard worden alle gegevens rond vulling, lediging, melding en reiniging automatisch bij elkaar gebracht per recipiënt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AK12_260527 - 2
Beschreibung: Het gefaseerd uitrollen en onderhouden van vulgraadsensoren op de bovengrondse glasbollen (HPDE van 2,5-3,3 m³) en ondergrondse glascontainers en het delen van de data die hieruit voortkomen met het eerder beschreven dashboard, alsook met het planningssysteem van de ophaler.
Interne Kennung: 2