416318-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Usługi promocyjno - reklamowe dla Superauto.pl Stadionu Śląskiego Sp. z o.o. realizowane podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej (w tym Diamentowej Ligi)23 sierpnia 2026r wraz z współorganizacją wydarzenia
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi promocyjno - reklamowe dla Superauto.pl Stadionu Śląskiego Sp. z o.o. realizowane podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej (w tym Diamentowej Ligi)23 sierpnia 2026r wraz z współorganizacją wydarzenia
BeschreibungUsługi promocyjno - reklamowe dla Superauto.pl Stadionu Śląskiego Sp. z o.o. realizowane podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej (w tym Diamentowej Ligi)23 sierpnia 2026r wraz z współorganizacją wydarzenia
Interne KennungZP/S/18/WR/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001