2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení zinkové slitiny ZL 0410 – II.
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka zinkové slitiny typu ZL5 / ZL0410 / ZnAl4Cu1 dle normy EN 1774 v objemu 165 tun včetně dopravy na místo plnění. Technické požadavky na parametry slitiny jsou uvedeny v příloze č. 3 zadávacích podmínek. Předpokládané plnění proběhne ve 7 (sedmi) dílčích dodávkách, vždy po 25 tunách (prvních šest dodávek) a poslední dodávkou 15 tun s toleranční odchylkou +/- 2 %, a to v následujících termínech. Bližší informace jsou uvedeny v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. (a) První dodávka 14 kalendářních dnů od nabytí účinnosti smlouvy, (b) Druhá dodávka 7 kalendářních dnů od dodání první dodávky, (c) Třetí dodávka 7 kalendářních dnů od druhé dodávky, (d) Čtvrtá dílčí dodávka 7 kalendářních dnů od třetí dodávky, (e) Pátá dílčí dodávka 7 kalendářních dnů od čtvrté dodávky, (f) Šestá dílčí dodávka 7 kalendářních dnů od páté dodávky, (g) Sedmá dílčí dodávka 7 kalendářních dnů od šesté dodávky,
Interne Kennung: Pořízení zinkové slitiny ZL 0410 – II.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14710000 Eisen, Blei, Zink, Zinn und Kupfer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14713000 Zink
5. Los
Los: LOT-0001