2. Verfahren
Verfahren
Titel: HRM Systeem
Beschreibung: De opdracht omvat het inrichten en per 01-01-2027 leveren van een HRM-systeem met alle gangbare HRM functionaliteiten waaronder ondersteuning van de CAO en salarisverwerking door opdrachtnemer. Tot de scope van de aanbestedingsopdracht behoren: - Levering, inrichting en implementatie van een HRM-systeem met alle gangbare HRM functionaliteiten; - Migreren van personeelsdossiers en overige relevante data en documenten; - Verzorgen van de salarisverwerking; - Koppelen met applicaties; - Het beheren en onderhouden van het systeem inclusief het bijwerken van de CAO indien deze wijzigt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De Gemeente heeft gekozen voor een Europese openbare procedure met verkorte termijnen (2.74 lid a Aw) voor de inkoop van een HRM-pakket. De aanbestedende dienst kan niet zonder HRM-pakket, omdat het een primaire en noodzakelijke behoefte binnen de gemeente die niet tijdelijk kan worden gepauzeerd. Daarbij is vanuit de markt vernomen om vier maanden implementatietijd te calculeren voor een nieuw pakket. De zittende contractant is in gebreken gesteld en als gevolg van het niet oplossen van de problemen is een ontbindingsprocedure gestart. Omdat de aanbestedende dienst 1 januari 2027 een nieuw HRM-pakket nodig heeft en gezien de implementatieperiode die hieraan vooraf gaat, is een reguliere aanbestedingsprocedure niet haalbaar. Daarbij wil de aanbestedende dienst op een rechtmatige manier o.b.v. concurrentiestelling het pakket verkrijgen en is zoveel als mogelijk proportioneel omgegaan met het stellen van termijnen. Daarbij erkend de gemeente dat een gedeelte van de procedure plaatsvind in de zomervakantie, maar dat deze termijnen met het oog op implementatie niet verder kunnen worden verlengd. Met het doorlopen van een verkorte procedure ziet de aanbestedende dienst de verkorte aanbestedingsprocedure als meest impactvol, namelijk: -de beste prijskwaliteitverhouding wordt uit de markt gehaald; -rechtmatig proces; -haalbare optie voor implementatie van het HRMpakket vóór 1 januari 2027.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000