See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY PLEŚNA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY PLEŚNA dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Pleśna, partnerzy grupy zakupowej oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY PLEŚNA dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Gminy Bobowa • Gminy Bochnia • Gminy Bolesław • Gmina Borzęcin • Gminy Ciężkowice • Gmina Czchów • Gminy Dąbrowa Tarnowska • Gmina Gnojnik • Gmina Gołcza • Gmina Iwanowice • Gminy Iwkowa • Gminy Korzenna • Gminy Lisia Góra • Gminy Moszczenica • Gmina Niemodlin • Gmina Nowe Brzesko • Gmina Racławice • Gminy Radłów z siedzibą w Radłowie • Gminy Ryglice • Gminy Rzepiennik Strzyżewski • Gminy Skrzyszów • Gminy Szczurowa • Gmina Szerzyny • Gminy Tuchów • Gminy Wietrzychowice • Gminy Wojnicz • Gminy Zakliczyn • Gminy Żabno • Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy • Powiat Lubaczowski • Związku Międzygminnego Wodociągów i Kanalizacji Wiejskich jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi 125 078 678 kWh.
Vorherige Bekanntmachung: 497452-2025
Interne Kennung: IKOŚ. 271.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001