2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup skanera 2-generatorowego do kontroli bagażu na potrzeby Drogowego Przejścia Granicznego w Krościenku.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa i montaż 2-generatorowego skanera rtg do kontroli bagażu na potrzeby Drogowego Przejścia Granicznego w Krościenku, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zamówienie obejmuje: 2.1. sprzedaż na rzecz Zamawiającego urządzenia rtg wraz z niezbędnym kompletnym wyposażeniem; 2.2. dostarczenie i rozładunek urządzenia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. Oddział Celny w Krościenku, budynek kontroli szczegółowej zlokalizowany na terenie drogowego przejścia granicznego w Krościenku, 38-700 Krościenko, województwo podkarpackie; 2.3. montażu dostarczonego urządzenia we wskazanym przez Zamawiającego miejscu; 2.4. uruchomienie i przetestowanie urządzenia w miejscu jego pracy wraz z kontrolą dozymetryczną; 2.5. przekazanie Zamawiającemu instrukcji obsługi oraz dokumentacji technicznej urządzenia w języku polskim; 2.6. przeprowadzenie szkolenia instruktażowego obsługi na stanowisku pracy, wraz ze szkoleniem z zakresu interpretacji obrazu dla operatorów urządzenia dla 30 osób, na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy (zał. 3 do SWZ); 2.7. przekazanie Zamawiającemu atestów, certyfikatów na znak bezpieczeństwa, certyfikatów zgodności, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami; 2.8. zapewnienie w okresie gwarancji przez Wykonawcę serwisu gwarancyjnego.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup skanera 2-generatorowego do kontroli bagażu na potrzeby Drogowego Przejścia Granicznego w Krościenku