See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schooluniform
Beschreibung: Vanaf 1 september 2027 voert Mariagaarde secundair een verplicht uniform in voor leerlingen. Vanaf die datum moet het eerste en tweede leerjaar van de eerste graad verplicht een schooluniform dragen. Vanaf september 2028 wordt de uniformplicht met telkens 1 leerjaar uitgebreid tot alle leerlingen t.e.m. het zesde jaar een uniform dragen. Verplichte uniformstukken, met uitzondering van de rok, dragen het schoollogo. Leerlingen zullen deze verplichte uniformstukken in de winkel en/of de online shop aankopen. Zij zullen voorafgaandelijk gelegenheid krijgen om te passen. Zij kunnen meerdere dezelfde stukken aankopen, doch zijn niet verplicht alle stukken uit het verplichte aanbod aan te kopen. Er worden geen uniformen door de school aangekocht en verkocht; de uniformen worden wel op school getoond. Niet-verplichte kledingstukken dragen geen schoollogo en kunnen door leerlingen ook elders worden aangekocht. Deze kledingstukken worden ook aangeboden door de verkoper van het verplichte uniform. Wij wensen een contract van 4 jaar af te sluiten, met mogelijkheid, omwille van voorraad, investering in winkelruimte en/of webshop, kennis van het terrein, het gebruiksgemak van de ouders door gewoonte, continuïteit van de artikels met twee jaar verlengbaar.
Interne Kennung: PPP0U2-187/6020/2026/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/003_1