416462-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Beheer lokaal netwerk en firewall voor Talland College
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBeheer lokaal netwerk en firewall voor Talland College
BeschreibungTalland College wenst met de aanbesteding een gespecialiseerde netwerkpartner te selecteren die het lokale netwerk en de firewall efficiënt beheert, met een focus op veiligheid en betrouwbaarheid .
Interne KennungTC-2025/T156366
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0000