416466-2026 - Wettbewerb
Belgien – Versicherungen – Afsluiten van een hospitalisatieverzekering voor Gemeente en OCMW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAfsluiten van een hospitalisatieverzekering voor Gemeente en OCMW
BeschreibungAfsluiten van een hospitalisatieverzekering voor Gemeente en OCMW voor een termijn van 4 jaar (2027-2030)
Interne Kennung2026/AN/0012
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2026/AN/0012 - 1
Beschreibungafsluiten van een hospitalisatieverzekering voor gemeente en ocmw voor een periode van 4 jaar (2027-2030)
Interne Kennung1