2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Grybów od kwietnia do grudnia 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Grybów od 1 kwietnia 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku.
Interne Kennung: BGiOŚ.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Grybów od kwietnia do grudnia 2026 roku.