416485-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Kanalizace Dvůr Králové n. L. - Verdek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanalizace Dvůr Králové n. L. - Verdek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování nové kanalizační sítě v městské části Verdek a převedení odpadních vod na stávající kanalizaci města Dvůr Králové nad Labem, Královehradecký kraj. Řešení je kombinací gravitačních a tlakových stok. Součástí jsou i domovní čerpací stanice, přípojky NN k čerpacím stanicím a dálkový přenos dat. Předmět je specifikován zadávací dokumentací včetně příloh.
Interne Kennung: P25V00000003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v příloze č. 3 (Smlouva) a v příloze č.10 (vyhrazené změny závazku), vyhrazené změny jsou dále vymezeny v textové části zadávací dokumentace. Zadavatel upozorňuje, že hodnota vyhrazených změn je zohledněna v předpokládané hodnotě uvedené v zadávací dokumentaci (předpokládaná hodnota včetně vyhrazených změn je uvedena v bodě 7.4 Zadávací dokumentace.