2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice“
Beschreibung: Cílem je modernizovat a rozšířit stávající síť a s tím spojený hardware, software a služby a zvýšit tak efektivnost a dynamičnost poskytovaných služeb v rámci komplexu IT fungování školy. Za tímto účelem dojde k doplnění informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé platformy pro komunikační systém, aby bylo zajištěno komplexní řešení s centrální správou, jež umožní nasadit bezpečnostní politiky jednoduchým a rychlým způsobem. Toto pomůže ke zvýšení dostupnosti všech informačních systémů a dalším přínosem bude zajištění navýšení kybernetické bezpečnosti organizace. Hlavního cíle bude dosaženo prostřednictvím modernizace stávajících kyberbezpečnostních opatření organizace za účelem zvýšení spolehlivé efektivnosti poskytovaného vzdělávání a vytvoření podmínek pro zvýšení kvality a transparentnosti poskytovaných služeb v oblasti vzdělávání. K naplnění cílů zadavatele dojde k zahájení dvou zadávacích řízení – části a části B „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice – část A – dodávky a služby“ (zadávací zařízení na dodávky a služby) a „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice – část B – rekonstrukce síťové infrastruktury“ (tj. zadávací řízení na stavební práce, jehož cílem bude připravit místo plnění k realizaci části A). Obě části jsou vzájemně propojeny a jejich plnění by měla na sebe technicky navazovat tak, aby byla zabezpečena jejich kompatibilita. Zadavatel má v této souvislosti zájem na co nejpřesnějším dodržení předpokládaných termínů, jelikož není prakticky možné plnit celou veřejnou zakázku část A bez splnění veřejné zakázky části B. Veřejná zakázka bude financována v kombinaci zdrojů – dotace Národního plánu obnovy v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice“, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_092/0009146 (dále jen „projekt“) a zdrojů příspěvkové organizace.
Interne Kennung: OVZS 69614/2025/pabu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72710000 Lokalnetz, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice – část A – dodávky a služby“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka softwarových licencí, podpory a hardwarových produktů za účelem povýšení zabezpečení bezdrátové sítě na WPA3 a pro odstranění zranitelnosti současného řešení zadavatele na základě požadavků a technického řešení uvedeném v příloze č. 11 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Zadavatel poptává zajištění, provedení implementace, uvedení nové HW a SW infrastruktury do provozu a zabezpečení služeb hardwarové a softwarové servisní podpory – maintenance HW i SW vybavení zadavatele za účelem zajištění komplexního provozu infrastruktury informačních systémů zadavatele, a to od spuštění provozu a implementace. Zadavatel dále požaduje, aby součástí předmětu plnění byly i služby v následujícím rozsahu: - realizace/instalace předmětu plnění na základě návrhu řešení popsaného v příloze č. 11, - provedení akceptačních testů, - poskytnutí záruky, vč. podpory a maintenance.
Interne Kennung: část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72710000 Lokalnetz
Los: LOT-0002
Titel: „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice – část B – rekonstrukce síťové infrastruktury“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je rekonstrukce a modernizace stávající síťové struktury v sídle zadavatele, spočívající zejména v elektroinstalaci a obdobných pracích na slaboproudých rozvodech v sídle zadavatele. Předmětem veřejné zakázky je úplné a bezvadné provedení díla včetně poskytnutí záruky. Předmět veřejné zakázky je blíže specifikován v příloze č. 11 zadávací dokumentace – Technická specifikace, příloze č. 12 zadávací dokumentace – Výkaz výměr a v příloze č. 10 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy o dílo. V rámci veřejné zakázky provede vybraný dodavatel zejména následující stavební práce: a. přípravné práce a bourací práce, b. zhotovení samotného díla a všech jeho částí, c. úprava a úklid staveniště. Zadavatel požaduje, aby součástí plnění bylo i předání kompletní dokumentace skutečného provedení, výchozí revizní zprávy, prohlášení o shodě na dodávané výrobky a návodů k obsluze. Součástí předávací dokumentace budou výchozí revize, certifikáty, protokoly o shodě a měřící protokoly od každého instalovaného přípojného místa.
Interne Kennung: část B
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 32410000 Lokales Netz