41654-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Beratung in der Fernmeldetechnik – Analytické služby (technicko-ekonomická a regulační podpora) v oblasti elektronických komunikací, poštovních a digitálních služeb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analytické služby (technicko-ekonomická a regulační podpora) v oblasti elektronických komunikací, poštovních a digitálních služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění poradenských služeb technicko-ekonomické a regulační podpory, které budou poskytovány zejména, nikoli však výlučně v oblasti elektronických komunikací, poštovních a digitálních služeb, a budou spočívat v: a) zajištění komplexního odborného poradenství; b) zpracování odborných stanovisek; c) poskytování odborných konzultací; d) účasti a zastupování při jednáních; e) přípravě a zpracování analýz odborných dokumentů; f) jiných odborných službách bezprostředně souvisejících s činností zadavatele.
Interne Kennung: ČTÚ-39 824/2025-606
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
5. Los
Los: LOT-0001