2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa aktualizacji podręcznika dla nauczycieli "Wiem jak uczyć o energii jądrowej" wraz ze scenariuszami lekcji o atomie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja podręcznika dla nauczycieli "Wiem jak uczyć o energii jądrowej" wraz ze scenariuszami lekcji o atomie. Celem zamówienia jest dostosowanie treści podręcznika wraz ze scenariuszami lekcji o atomie do aktualnych standardów nauczania, najnowszych badań oraz zmian w regulacjach prawnych dotyczących energetyki jądrowej. Aktualizacja powinna zapewnić, że treści zawarte w podręczniku oraz w scenariuszach lekcji o atomie będą zgodne z obecnym stanem wiedzy oraz najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie edukacji i nauki o energii jądrowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: BDG.260.17.2025
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) [zwanej dalej także „PZP”]. 2) W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastosuje przesłanki zawarte w art. 360 pkt 1 ust. 2 i 3 ustawy PZP. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja podręcznika dla nauczycieli "Wiem jak uczyć o energii jądrowej" wraz ze scenariuszami lekcji o atomie. Celem zamówienia jest dostosowanie treści podręcznika wraz ze scenariuszami lekcji o atomie do aktualnych standardów nauczania, najnowszych badań oraz zmian w regulacjach prawnych dotyczących energetyki jądrowej. Aktualizacja powinna zapewnić, że treści zawarte w podręczniku oraz w scenariuszach lekcji o atomie będą zgodne z obecnym stanem wiedzy oraz najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie edukacji i nauki o energii jądrowej. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).