416666-2025 - Wettbewerb
Polen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – DOSTAWA – ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ (NR SPRAWY: MAT/137/PG/2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA – ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ (NR SPRAWY: MAT/137/PG/2025)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Interne KennungDOSTAWA – ODZIEŻY ROBOCZEJ, OCHRONNEJ ORAZ SPRZĘTU OCHRONY OSOBISTEJ (NR SPRAWY: MAT/137/PG/2025)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC). Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 - odzież robocza
Interne KennungCZĘŚĆ 1 - odzież robocza
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres opcjonalny zamówienia: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ dla Części 1 i Części 2 zamówienia. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SWZ określa gwarantowany poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w Załączniku nr 1 do SWZ, w kolumnie ‘Ilość (zamówienie opcjonalne) na co Wykonawca wyraża zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania zamówień w tym zakresie
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 - obuwie robocze
Interne KennungCZĘŚĆ 2 - obuwie robocze
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 - przedmioty ochrony indywidualnej
Interne KennungCZĘŚĆ 3 - przedmioty ochrony indywidualnej
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 - odzież medyczna
Interne KennungCZĘŚĆ 4 - odzież medyczna