416691-2025 - Ergebnis
Polen – Gase – Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli dla SPWSZ w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników i butli dla SPWSZ w Szczecinie. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung307079-2025
Interne KennungEP/220/15/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEP/220/15/2024 - zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy gazów medycznych i technicznych oraz dzierżawa zbiorników i butli, tożsame z opisanymi w SWZ i wycenionymi przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.