2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronická spisová služba města Rokycany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka SW řešení elektronické spisové služby pro potřeby města Rokycany (Městského úřadu Rokycany) a jeho 6 příspěvkových organizací a dodávka řešení el. úřední desky pro potřeby města Rokycany vč. souvisejících služeb a následné záruční a pozáruční podpory a servisu dodaného řešení. Součástí plnění je také vytvoření integrací na interní systémy zadavatele a externí systémy veřejné správy ČR a migrace dat ze stávajícího řešení zadavatele. Součástí dodávky je dále i nezbytné zaškolení správců (administrátorů) a uživatelů zadavatele a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: ROK-SSL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávek a/nebo služeb, spočívající v: 1) vzhledem k tomu, že část předmětu plnění v rozsahu technické podpory je sjednávána na celou dobu funkčnosti aplikace a není tudíž časově omezená, si zadavatel vyhrazuje dle § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku, a to změnu závazku týkající se navýšení ceny plnění za technickou podporu – podrobný popis způsobu uplatnění této vyhrazené změny je uveden ve smlouvě na tuto veřejnou zakázku. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky. Výhrada změny závazku může být zadavatelem využita od začátku plnění veřejné zakázky až do ukončení plnění. Výhrada změny závazku nemusí být zadavatelem využita a pokud bude využita, musí vždy být písemně projednána a odsouhlasena zadavatelem.