2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pasākumi diskusiju veicināšanai ar dzimumu saistītas vardarbības novēršanai
Beschreibung: Pasākumi diskusiju veicināšanai ar dzimumu saistītas vardarbības novēršanai
Interne Kennung: LRLM2026/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
416729-2026 - Competition
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierLRLM2026/26
Type of procedureOpen
Main features of the procedureProcedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: LRLM2026/26
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: LRLM2026/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: LRLM2026/26
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79952000 Services d'organisation d'événements
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LRLM2026/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79952000 Event services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: LRLM2026/26
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: LRLM2026/26
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79952000 Servizi di organizzazione di eventi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: LRLM2026/26
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: LRLM2026/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79952000 Servizzi ta' avvenimenti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: LRLM2026/26
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79952000 Serviços de eventos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LRLM2026/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79952000 Služby na organizovanie podujatí
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: LRLM2026/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79952000 Storitve, povezane z dogodki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: LRLM2026/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001