See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Harderwijk Projectleider Welkoop/Harderweide e.a.
Beschreibung: Binnen de gemeente Harderwijk werken wij aan de ruimtelijke ontwikkeling van woningbouw en bedrijventerreinen. Hierin werken wij zowel aan uitbreidingslocaties als aan inbreiding. De gemeente Harderwijk voert zowel actief als faciliterend grondbeleid. Burgerparticipatie en duurzaamheid staan hoog op de politieke agenda. Het ruimtelijk projectenbureau bestaat sinds 1 januari 2021 en is nog in ontwikkeling. Wij zoeken een projectleider die enerzijds twee van onze grotere projecten (ca. 800 woningen, geluidsscherm, uitvoeringsfase en ca. 600 woningen, definitie-/ontwerpfase) verder kan brengen. Ook ben je verantwoordelijk voor een of meerdere kleinere woningbouwprojecten en een onderzoek naar belemmerende factoren voor woningbouw (milieuhinder, stikstof, netcongestie). De verhouding tussen de werkzaamheden varieert, waarbij gemiddeld 24-32 uur per week aan de actieve projectleiding zal worden besteed. Een hands-on mentaliteit, goede contactuele eigenschappen, eigen initiatief en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen is van belang, net als een intrinsieke motivatie om het altijd béter te willen doen.
Interne Kennung: T125393
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000