416805-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – MNO – Modernizace urgentního příjmu - vypracování projektových podkladů a dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMNO – Modernizace urgentního příjmu - vypracování projektových podkladů a dokumentace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a projektových dokumentací pro investiční akci pod názvem „MNO – Modernizace urgentního příjmu“. Jedná se o studii architektonického a dispozičního řešení, projektovou dokumentaci pro vydání společného povolení, plán BOZP, projektovou dokumentaci pro provádění stavby a výkon činností dozoru projektanta a koordinátora BOZP.
Interne KennungVZ2025035
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVeškeré vyhrazené změny závazků ze smlouvy jsou zapracovány a přesně specifikovány v návrhu smlouvy, příloha č. 3 Zadávací dokumentace.