2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bytové domy - výměna vodoměrů a měřičů tepla se zajištěním dálkového přenosu a zpracování dat
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výměna a případně doplnění vodoměrů na studenou vodu, výměna vodoměrů na teplou vodu, rozdělovačů topných nákladů a měřičů tepla (kalorimetrů), vše s dálkově odečitatelnými moduly (přenos údajů ke sběrnici přes radiovou nebo WAN síť) v doměch s pečovatelskou službou a v bytových domech ve vlastnictví statutárního města Liberec.
Interne Kennung: PR/MS 24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411100 Reparatur und Wartung von Wasserzählern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna jednotkových cen v důsledku inflace, a to způsobem uvedeným ve smlouvě.