2. Verfahren
Verfahren
Titel: SR.272.d.03.2025.MD_Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Powiatu Nowodworskiego realizowanej w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, fabrycznie nowego, nieużywanego, niepowystawowego i nieregenerowanego sprzętu informatycznego i oprogramowania, oraz wdrożenie i uruchomienie oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Obszar techniczny: a) Dysk twardy do serwerów plików – 2 sztuki; b) Sieciowy serwer plików – 1 sztuka; c) Dysk HDD do serwera NAS – 8 sztuk; d) Dysk SSD do serwera NAS – 2 sztuki; e) Serwer – 1 sztuka; f) Licencja na system operacyjny do serwera – 1 sztuka; g) Licencja dostępowa do serwera – 2 pakiety; h) Licencja na serwer bazy danych – 1 sztuka; i) Licencja na oprogramowanie do kompleksowej obsługi procesu sporządzania kopii bezpieczeństwa oraz migracji danych – 1 sztuka; j) Przełączniki sieci Ethernet – 6 sztuk; k) Punkt dostępowy - Access point sieci Wi-Fi – 6 sztuk; l) Router szerokopasmowy z obsługą IPsec VPN – 1 sztuka; m) Zasilacz awaryjny UPS do zasilania szaf teleinformatycznych – 2 sztuki; n) Zasilacz UPS – 10 sztuk; o) Dysk w chmurze – 1 sztuka; p) Urządzenia UTM – 2 sztuki; q) Licencja na oprogramowanie wbudowane w UTM – 2 sztuki; r) Urządzenie sieciowe NAS – 2 sztuki; s) Dysk do urządzenia NAS – 4 sztuki; t) Serwer z oprogramowaniem – 1 sztuka. 2) Obszar kompetencyjny: a) Szkolenie z konfiguracji i obsługi urządzenia UTM – 1 sztuka. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ – Specyfikacja. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa w pkt. 1 nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego w Nowym Dworze Gdańskim: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim ul. gen. Władysława Sikorskiego 23 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28A 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: 15, 16, 17, 18, 19, 20) - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Zamawiający dopuszcza realizację gwarancji dla pkt. 1, 3, 4, 19 Specyfikacji technicznej w trybie door-to-door. W przypadku serwerów (pkt 5 i 20 Specyfikacji technicznej) certyfikowany technik producenta z właściwym zestawem części do naprawy (potwierdzonym na etapie diagnostyki) powinien rozpocząć naprawę w siedzibie zamawiającego najpóźniej w następnym dniu roboczym (NBD) od otrzymania zgłoszenia/zakończenia diagnostyki. Naprawa ma się odbyć w siedzibie zamawiającego, chyba, że zamawiający dla danej naprawy zgodzi się na inną formę. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2000 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu technicznego producenta, umożliwiające zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. 11. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 12. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania zawarte w dziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 294001-2025
Interne Kennung: SR.272.d.03.2025.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Powiatu Nowodworskiego realizowanej w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, fabrycznie nowego, nieużywanego, niepowystawowego i nieregenerowanego sprzętu informatycznego i oprogramowania, oraz wdrożenie i uruchomienie oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia udostępnionym w postępowaniu przez Zamawiającego. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Obszar techniczny: a) Dysk twardy do serwerów plików – 2 sztuki; b) Sieciowy serwer plików – 1 sztuka; c) Dysk HDD do serwera NAS – 8 sztuk; d) Dysk SSD do serwera NAS – 2 sztuki; e) Serwer – 1 sztuka; f) Licencja na system operacyjny do serwera – 1 sztuka; g) Licencja dostępowa do serwera – 2 pakiety; h) Licencja na serwer bazy danych – 1 sztuka; i) Licencja na oprogramowanie do kompleksowej obsługi procesu sporządzania kopii bezpieczeństwa oraz migracji danych – 1 sztuka; j) Przełączniki sieci Ethernet – 6 sztuk; k) Punkt dostępowy - Access point sieci Wi-Fi – 6 sztuk; l) Router szerokopasmowy z obsługą IPsec VPN – 1 sztuka; m) Zasilacz awaryjny UPS do zasilania szaf teleinformatycznych – 2 sztuki; n) Zasilacz UPS – 10 sztuk; o) Dysk w chmurze – 1 sztuka; p) Urządzenia UTM – 2 sztuki; q) Licencja na oprogramowanie wbudowane w UTM – 2 sztuki; r) Urządzenie sieciowe NAS – 2 sztuki; s) Dysk do urządzenia NAS – 4 sztuki; t) Serwer z oprogramowaniem – 1 sztuka. 2) Obszar kompetencyjny: a) Szkolenie z konfiguracji i obsługi urządzenia UTM – 1 sztuka. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ – Specyfikacja. 4. Dostawa sprzętu, o którym mowa w pkt. 1 nastąpi w miejsce wskazane przez Zamawiającego w Nowym Dworze Gdańskim: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim ul. gen. Władysława Sikorskiego 23 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28A 82- 100 Nowy Dwór Gdański (poz.: 15, 16, 17, 18, 19, 20) - na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca powiadomi Zamawiającego o terminie dostawy przedmiotu zamówienia nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Powiadomienie powinno być sporządzone w formie pisemnej i przesłane na adres mailowy Zamawiającego: starostwo@nowydworgdanski.pl 6. Dostarczony sprzęt musi być: 1) fabrycznie nowy, tzn. nieużywany, kompletny, nieregenerowany, nie z wystaw reklamowych przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego do przeprowadzenia testu jego poprawnego działania, nie posiadający wad fizycznych i prawnych, wolny od wad i uszkodzeń oraz nieobciążony prawami osób trzecich; 2) dostarczony Zamawiającemu w oryginalnych opakowaniach producenta sprzętu (w razie konieczności dokonania naprawy gwarancyjnej sprzęt nie będzie musiał być przekazany w opakowaniach, w których został dostarczony do Zamawiającego); 3) wyposażony w dokumentację użytkownika w języku polskim; 4) oznaczony znakiem CE, posiadać certyfikat CE lub deklarację zgodności CE. 7. Zamawiający dopuszcza udzielenie licencji bezpośrednio przez producenta. 8. Do wszystkich urządzeń zgodnie z wymaganiami należy dołączyć wszelkie przewody/kable niezbędne do ich prawidłowego użytkowania. 9. Serwis gwarancyjny świadczony będzie przez Wykonawcę lub autoryzowany serwis producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora w siedzibie Wykonawcy lub autoryzowanego serwisu producenta lub autoryzowanego partnera producenta sprzętu/generalnego dystrybutora. Zamawiający dopuszcza realizację gwarancji dla pkt. 1, 3, 4, 19 Specyfikacji technicznej w trybie door-to-door. W przypadku serwerów (pkt 5 i 20 Specyfikacji technicznej) certyfikowany technik producenta z właściwym zestawem części do naprawy (potwierdzonym na etapie diagnostyki) powinien rozpocząć naprawę w siedzibie zamawiającego najpóźniej w następnym dniu roboczym (NBD) od otrzymania zgłoszenia/zakończenia diagnostyki. Naprawa ma się odbyć w siedzibie zamawiającego, chyba, że zamawiający dla danej naprawy zgodzi się na inną formę. Podmiot serwisujący musi posiadać certyfikat potwierdzający, że usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2000 lub równoważnej. Zamawiający wymaga aby do każdego sprzętu, o którym mowa w ust. 2 powyżej, załączone były dane do dedykowanego portalu technicznego producenta, umożliwiające zgłaszanie awarii oraz instrukcja dla użytkownika do zgłaszania awarii. 10. Wykonawca zapewni podjęcie naprawy gwarancyjnej, rozumianej jako odbiór sprzętu (w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki przez użytkownika), naprawę i dostarczenie do użytkownika. 11. W przypadku konieczności wysłania niesprawnego sprzętu do producenta lub naprawy w siedzibie autoryzowanego serwisu koszty transportu ponosi Wykonawca. 12. Do momentu przekazania Zamawiającemu przedmiotu zamówienia odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotu zamówienia jest po stronie Wykonawcy. Pozostałe wymagania dot. realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały w dział IV SWZ.