416903-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa, rozmieszczenie, zainstalowanie i skonfigurowanie infrastruktury informatycznej dla systemu informatycznego HIS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, rozmieszczenie, zainstalowanie i skonfigurowanie infrastruktury informatycznej dla systemu informatycznego HIS
BeschreibungDostawa, rozmieszczenie, zainstalowanie i skonfigurowanie infrastruktury informatycznej dla systemu informatycznego HIS Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ:
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233130 Magnetplattenspeicher, 32570000 Kommunikationsanlage, 32420000 Netzausrüstung, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa, rozmieszczenie, zainstalowanie i skonfigurowanie infrastruktury informatycznej dla systemu informatycznego HIS Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ. Zamawiający unieważni postępowanie jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Zamawiający unieważni postępowanie jeśli termin realizacji projektu nie zostanie przez Instytucję Zarządzającą przedłużony,
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy