See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Bloku Operacyjnym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Bloku Operacyjnym.
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Kateter do histerosalpingografii
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Butelki wysokociśnieniowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Zestaw do napełniania leku, kompatybilny z pompą baklofenową
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: Protezy głosowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: Siatki przepuklinowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: Dreny brzuszne
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: Dreny Kehra
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: Dreny typu Redon
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: Laparoskopowe narzędzia do uszczelniania i rozdzielania naczyń
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: Zestaw do drenażu pooperacyjnego śródpiersia i jam opłucnych:
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: Przewody do cystoskopu lub resektoskopu:
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: Dren do drenażu jam opłucnych z trokarem
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: Szant szyjny
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: Zestaw do odsysania z pola operacyjnego
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: Worek endoskopowy
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: Klipsy tytanowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: sterylny rękaw chirurgiczny ,rozszywacz zszywek, klipsy polimerowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: ładunki do staplera lub stapler jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: Laparoskopowe narzędzia do uszczelniania i rozdzielania naczyń kompatybilne z generatorem ValleyLab
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: Torquer
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: Oprzyrządowanie do urządzenia Cusa Clarity
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: Dreny do uchwytu 36 khz, sterylne jednorazowego użytku.
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: Zestawy do drenażu lędzwiowego i komorowego
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: Dreny komorowe, dootrzewnowe i dosercowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: Jednorazowe trokary
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Beschreibung: Zestawy akcesoriów neurochirurgicznych
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Beschreibung: Elektrody, sondy, przewody przyłączeniowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Beschreibung: Staplery i ładunki
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: Stapler z zakrzywiona główką
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: Stapler okrężny
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: Zestaw z zastawką przepływową niskoprofilową OSV II
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32
Beschreibung: Frezy i dysze do wiertarki Elan 4
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Beschreibung: pompa infuzyjna programowalna
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Beschreibung: Elektroda neutralna jednorazowa,
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: Proteza kości sklepienia czaszki
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Beschreibung: igła Veressa
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Beschreibung: klipsy tytanowe laparoskopowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: Zastawki cylindryczne
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: Ostrza do Shavera
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: Zacisk plastikowy do hemostazy
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Beschreibung: Zestawy drenów do urządzeń szpitalnych Storza
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej ucha środkowego
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Beschreibung: kaniula do perfuzji nerki
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Beschreibung: igła z kulką
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45
Beschreibung: klipsy do tetniaków
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Beschreibung: cewniki do embolektomii
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47
Beschreibung: Stapler do zamykania skóry
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48
Beschreibung: ostrza do dermatomu
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49
Beschreibung: markery, igła biopsyjna, osłona do Brainlaba
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50
Beschreibung: Substytut opony twardej
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Los: LOT-0051
Titel: część nr 51
Beschreibung: Bezpieczny zestaw do punkcji opłucnej
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Los: LOT-0052
Titel: część nr 52
Beschreibung: siatka do leczenia zaburzeń statyki
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Los: LOT-0053
Titel: część nr 53
Beschreibung: Torba izolująca do przechowywania i transportu organów
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Los: LOT-0054
Titel: część nr 54
Beschreibung: Dreny
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Los: LOT-0055
Titel: część nr 55
Beschreibung: Kasety do pompy Smith$Nepew
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Los: LOT-0056
Titel: część nr 56
Beschreibung: Sondy i elektrody do waporyzatora
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Los: LOT-0057
Titel: część nr 57
Beschreibung: Ostrza do aparatu Smith & Nepew
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Los: LOT-0058
Titel: część nr 58
Beschreibung: Jednorazowa żelowana elektroda powierzchniowa
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Los: LOT-0059
Titel: część nr 59
Beschreibung: Silikonowe, jednorazowe odciągi 5 mm, tępe.
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Los: LOT-0060
Titel: część nr 60
Beschreibung: Komplet 4 sztuk elektrod samoprzylepnych z żelem 50 × 90 mm do elektrostymulacji typu TENS, EMS, IF, MIC,
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Los: LOT-0061
Titel: część nr 61
Beschreibung: Haczyk do przebijania błon płodowych
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Los: LOT-0062
Titel: część nr 62
Beschreibung: Zaciski do płata kostnego
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Los: LOT-0063
Titel: część nr 63
Beschreibung: Elektrody, kaniule do kręgosłupa i zestawy drenów
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Los: LOT-0064
Titel: część nr 64
Beschreibung: Jednorazowy pierścień do zespoleń naczyń krwionośnych kompatybilny z aplikatorem GEM 2740
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Los: LOT-0065
Titel: część nr 65
Beschreibung: Ostrza chirurgiczne
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Los: LOT-0066
Titel: część nr 66
Beschreibung: Urządzenie jednorazowego użytku ssąco-płuczące .
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Los: LOT-0067
Titel: część nr 67
Beschreibung: Końcówka do odsysania pola operacyjnego z drenem
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Los: LOT-0068
Titel: część nr 68
Beschreibung: Pętle naczyniowe jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Los: LOT-0069
Titel: część nr 69
Beschreibung: Blokowana śruba rozciągająco-mocująca
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Los: LOT-0070
Titel: część nr 70
Beschreibung: Precyzyjna piła do zabiegów ortopedycznych
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Los: LOT-0071
Titel: część nr 71
Beschreibung: Oprzyrządowanie do zabiegów robotycznych do robota Da Vinci
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Los: LOT-0072
Titel: część nr 72
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Los: LOT-0073
Titel: część nr 73
Beschreibung: Siatka przepuklinowa 3D
Interne Kennung: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2
Description: Butelki wysokociśnieniowe
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Lot: LOT-0003
Title: część nr 3
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Lot: LOT-0004
Title: część nr 4
Description: Protezy głosowe
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Lot: LOT-0005
Title: część nr 5
Description: Siatki przepuklinowe
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Lot: LOT-0006
Title: część nr 6
Description: Dreny brzuszne
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Lot: LOT-0007
Title: część nr 7
Description: Dreny Kehra
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Lot: LOT-0008
Title: część nr 8
Description: Dreny typu Redon
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Lot: LOT-0009
Title: część nr 9
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Lot: LOT-0010
Title: część nr 10
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Lot: LOT-0011
Title: część nr 11
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Lot: LOT-0012
Title: część nr 12
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Lot: LOT-0013
Title: część nr 13
Description: Szant szyjny
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Lot: LOT-0014
Title: część nr 14
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Lot: LOT-0015
Title: część nr 15
Description: Worek endoskopowy
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Lot: LOT-0016
Title: część nr 16
Description: Klipsy tytanowe
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Lot: LOT-0017
Title: część nr 17
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Lot: LOT-0018
Title: część nr 18
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Lot: LOT-0019
Title: część nr 19
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Lot: LOT-0020
Title: część nr 20
Description: Torquer
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Lot: LOT-0021
Title: część nr 21
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Lot: LOT-0022
Title: część nr 22
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Lot: LOT-0023
Title: część nr 23
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Lot: LOT-0024
Title: część nr 24
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Lot: LOT-0025
Title: część nr 25
Description: Jednorazowe trokary
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Lot: LOT-0026
Title: część nr 26
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Lot: LOT-0027
Title: część nr 27
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Lot: LOT-0028
Title: część nr 28
Description: Staplery i ładunki
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Lot: LOT-0029
Title: część nr 29
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Lot: LOT-0030
Title: część nr 30
Description: Stapler okrężny
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Lot: LOT-0031
Title: część nr 31
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Lot: LOT-0032
Title: część nr 32
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Lot: LOT-0033
Title: część nr 33
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Lot: LOT-0034
Title: część nr 34
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Lot: LOT-0035
Title: część nr 35
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Lot: LOT-0036
Title: część nr 36
Description: igła Veressa
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Lot: LOT-0037
Title: część nr 37
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Lot: LOT-0038
Title: część nr 38
Description: Zastawki cylindryczne
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Lot: LOT-0039
Title: część nr 39
Description: Ostrza do Shavera
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Lot: LOT-0040
Title: część nr 40
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Lot: LOT-0041
Title: część nr 41
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Lot: LOT-0042
Title: część nr 42
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Lot: LOT-0043
Title: część nr 43
Description: kaniula do perfuzji nerki
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Lot: LOT-0044
Title: część nr 44
Description: igła z kulką
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Lot: LOT-0045
Title: część nr 45
Description: klipsy do tetniaków
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Lot: LOT-0046
Title: część nr 46
Description: cewniki do embolektomii
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Lot: LOT-0047
Title: część nr 47
Description: Stapler do zamykania skóry
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Lot: LOT-0048
Title: część nr 48
Description: ostrza do dermatomu
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Lot: LOT-0049
Title: część nr 49
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Lot: LOT-0050
Title: część nr 50
Description: Substytut opony twardej
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Lot: LOT-0051
Title: część nr 51
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Lot: LOT-0052
Title: część nr 52
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Lot: LOT-0053
Title: część nr 53
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Lot: LOT-0054
Title: część nr 54
Description: Dreny
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Lot: LOT-0055
Title: część nr 55
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Lot: LOT-0056
Title: część nr 56
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Lot: LOT-0057
Title: część nr 57
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Lot: LOT-0058
Title: część nr 58
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Lot: LOT-0059
Title: część nr 59
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Lot: LOT-0060
Title: część nr 60
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Lot: LOT-0061
Title: część nr 61
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Lot: LOT-0062
Title: część nr 62
Description: Zaciski do płata kostnego
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Lot: LOT-0063
Title: część nr 63
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Lot: LOT-0064
Title: część nr 64
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Lot: LOT-0065
Title: część nr 65
Description: Ostrza chirurgiczne
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Lot: LOT-0066
Title: część nr 66
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Lot: LOT-0067
Title: część nr 67
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Lot: LOT-0068
Title: część nr 68
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Lot: LOT-0069
Title: część nr 69
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Lot: LOT-0070
Title: część nr 70
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Lot: LOT-0071
Title: część nr 71
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Lot: LOT-0072
Title: część nr 72
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Lot: LOT-0073
Title: część nr 73
Description: Siatka przepuklinowa 3D
Internal identifier: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: część nr 1
Lote: LOT-0002
Título: część nr 2
Descripción: Butelki wysokociśnieniowe
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Lote: LOT-0003
Título: część nr 3
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Lote: LOT-0004
Título: część nr 4
Descripción: Protezy głosowe
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Lote: LOT-0005
Título: część nr 5
Descripción: Siatki przepuklinowe
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Lote: LOT-0006
Título: część nr 6
Descripción: Dreny brzuszne
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Lote: LOT-0007
Título: część nr 7
Descripción: Dreny Kehra
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Lote: LOT-0008
Título: część nr 8
Descripción: Dreny typu Redon
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Lote: LOT-0009
Título: część nr 9
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Lote: LOT-0010
Título: część nr 10
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Lote: LOT-0011
Título: część nr 11
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Lote: LOT-0012
Título: część nr 12
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Lote: LOT-0013
Título: część nr 13
Descripción: Szant szyjny
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Lote: LOT-0014
Título: część nr 14
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Lote: LOT-0015
Título: część nr 15
Descripción: Worek endoskopowy
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Lote: LOT-0016
Título: część nr 16
Descripción: Klipsy tytanowe
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Lote: LOT-0017
Título: część nr 17
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Lote: LOT-0018
Título: część nr 18
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Lote: LOT-0019
Título: część nr 19
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Lote: LOT-0020
Título: część nr 20
Descripción: Torquer
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Lote: LOT-0021
Título: część nr 21
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Lote: LOT-0022
Título: część nr 22
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Lote: LOT-0023
Título: część nr 23
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Lote: LOT-0024
Título: część nr 24
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Lote: LOT-0025
Título: część nr 25
Descripción: Jednorazowe trokary
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Lote: LOT-0026
Título: część nr 26
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Lote: LOT-0027
Título: część nr 27
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Lote: LOT-0028
Título: część nr 28
Descripción: Staplery i ładunki
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Lote: LOT-0029
Título: część nr 29
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Lote: LOT-0030
Título: część nr 30
Descripción: Stapler okrężny
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Lote: LOT-0031
Título: część nr 31
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Lote: LOT-0032
Título: część nr 32
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Lote: LOT-0033
Título: część nr 33
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Lote: LOT-0034
Título: część nr 34
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Lote: LOT-0035
Título: część nr 35
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Lote: LOT-0036
Título: część nr 36
Descripción: igła Veressa
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Lote: LOT-0037
Título: część nr 37
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Lote: LOT-0038
Título: część nr 38
Descripción: Zastawki cylindryczne
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Lote: LOT-0039
Título: część nr 39
Descripción: Ostrza do Shavera
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Lote: LOT-0040
Título: część nr 40
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Lote: LOT-0041
Título: część nr 41
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Lote: LOT-0042
Título: część nr 42
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Lote: LOT-0043
Título: część nr 43
Descripción: kaniula do perfuzji nerki
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Lote: LOT-0044
Título: część nr 44
Descripción: igła z kulką
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Lote: LOT-0045
Título: część nr 45
Descripción: klipsy do tetniaków
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Lote: LOT-0046
Título: część nr 46
Descripción: cewniki do embolektomii
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Lote: LOT-0047
Título: część nr 47
Descripción: Stapler do zamykania skóry
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Lote: LOT-0048
Título: część nr 48
Descripción: ostrza do dermatomu
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Lote: LOT-0049
Título: część nr 49
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Lote: LOT-0050
Título: część nr 50
Descripción: Substytut opony twardej
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Lote: LOT-0051
Título: część nr 51
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Lote: LOT-0052
Título: część nr 52
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Lote: LOT-0053
Título: część nr 53
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Lote: LOT-0054
Título: część nr 54
Descripción: Dreny
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Lote: LOT-0055
Título: część nr 55
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Lote: LOT-0056
Título: część nr 56
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Lote: LOT-0057
Título: część nr 57
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Lote: LOT-0058
Título: część nr 58
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Lote: LOT-0059
Título: część nr 59
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Lote: LOT-0060
Título: część nr 60
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Lote: LOT-0061
Título: część nr 61
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Lote: LOT-0062
Título: część nr 62
Descripción: Zaciski do płata kostnego
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Lote: LOT-0063
Título: część nr 63
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Lote: LOT-0064
Título: część nr 64
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Lote: LOT-0065
Título: część nr 65
Descripción: Ostrza chirurgiczne
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Lote: LOT-0066
Título: część nr 66
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Lote: LOT-0067
Título: część nr 67
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Lote: LOT-0068
Título: część nr 68
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Lote: LOT-0069
Título: część nr 69
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Lote: LOT-0070
Título: część nr 70
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Lote: LOT-0071
Título: część nr 71
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Lote: LOT-0072
Título: część nr 72
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Lote: LOT-0073
Título: część nr 73
Descripción: Siatka przepuklinowa 3D
Identificador interno: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: część nr 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: część nr 2
Kirjeldus: Butelki wysokociśnieniowe
Osa: LOT-0003
Pealkiri: część nr 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: część nr 4
Kirjeldus: Protezy głosowe
Osa: LOT-0005
Pealkiri: część nr 5
Kirjeldus: Siatki przepuklinowe
Osa: LOT-0006
Pealkiri: część nr 6
Kirjeldus: Dreny brzuszne
Osa: LOT-0007
Pealkiri: część nr 7
Kirjeldus: Dreny Kehra
Osa: LOT-0008
Pealkiri: część nr 8
Kirjeldus: Dreny typu Redon
Osa: LOT-0009
Pealkiri: część nr 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: część nr 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: część nr 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: część nr 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: część nr 13
Kirjeldus: Szant szyjny
Osa: LOT-0014
Pealkiri: część nr 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: część nr 15
Kirjeldus: Worek endoskopowy
Osa: LOT-0016
Pealkiri: część nr 16
Kirjeldus: Klipsy tytanowe
Osa: LOT-0017
Pealkiri: część nr 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: część nr 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: część nr 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: część nr 20
Kirjeldus: Torquer
Osa: LOT-0021
Pealkiri: część nr 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: część nr 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: część nr 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: część nr 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: część nr 25
Kirjeldus: Jednorazowe trokary
Osa: LOT-0026
Pealkiri: część nr 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: część nr 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: część nr 28
Kirjeldus: Staplery i ładunki
Osa: LOT-0029
Pealkiri: część nr 29
Kirjeldus: Stapler z zakrzywiona główką
Osa: LOT-0030
Pealkiri: część nr 30
Kirjeldus: Stapler okrężny
Osa: LOT-0031
Pealkiri: część nr 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: część nr 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: część nr 33
Osa: LOT-0034
Pealkiri: część nr 34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: część nr 35
Osa: LOT-0036
Pealkiri: część nr 36
Kirjeldus: igła Veressa
Osa: LOT-0037
Pealkiri: część nr 37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: część nr 38
Kirjeldus: Zastawki cylindryczne
Osa: LOT-0039
Pealkiri: część nr 39
Kirjeldus: Ostrza do Shavera
Osa: LOT-0040
Pealkiri: część nr 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: część nr 41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: część nr 42
Osa: LOT-0043
Pealkiri: część nr 43
Kirjeldus: kaniula do perfuzji nerki
Osa: LOT-0044
Pealkiri: część nr 44
Kirjeldus: igła z kulką
Osa: LOT-0045
Pealkiri: część nr 45
Kirjeldus: klipsy do tetniaków
Osa: LOT-0046
Pealkiri: część nr 46
Kirjeldus: cewniki do embolektomii
Osa: LOT-0047
Pealkiri: część nr 47
Kirjeldus: Stapler do zamykania skóry
Osa: LOT-0048
Pealkiri: część nr 48
Kirjeldus: ostrza do dermatomu
Osa: LOT-0049
Pealkiri: część nr 49
Osa: LOT-0050
Pealkiri: część nr 50
Kirjeldus: Substytut opony twardej
Osa: LOT-0051
Pealkiri: część nr 51
Osa: LOT-0052
Pealkiri: część nr 52
Osa: LOT-0053
Pealkiri: część nr 53
Osa: LOT-0054
Pealkiri: część nr 54
Kirjeldus: Dreny
Osa: LOT-0055
Pealkiri: część nr 55
Kirjeldus: Kasety do pompy Smith$Nepew
Osa: LOT-0056
Pealkiri: część nr 56
Osa: LOT-0057
Pealkiri: część nr 57
Osa: LOT-0058
Pealkiri: część nr 58
Osa: LOT-0059
Pealkiri: część nr 59
Osa: LOT-0060
Pealkiri: część nr 60
Osa: LOT-0061
Pealkiri: część nr 61
Osa: LOT-0062
Pealkiri: część nr 62
Kirjeldus: Zaciski do płata kostnego
Osa: LOT-0063
Pealkiri: część nr 63
Osa: LOT-0064
Pealkiri: część nr 64
Osa: LOT-0065
Pealkiri: część nr 65
Kirjeldus: Ostrza chirurgiczne
Osa: LOT-0066
Pealkiri: część nr 66
Osa: LOT-0067
Pealkiri: część nr 67
Osa: LOT-0068
Pealkiri: część nr 68
Osa: LOT-0069
Pealkiri: część nr 69
Osa: LOT-0070
Pealkiri: część nr 70
Osa: LOT-0071
Pealkiri: część nr 71
Osa: LOT-0072
Pealkiri: część nr 72
Osa: LOT-0073
Pealkiri: część nr 73
Kirjeldus: Siatka przepuklinowa 3D
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Ilmoituksen nimi: część nr 1
Ilmoituksen nimi: część nr 2
Kuvaus: Butelki wysokociśnieniowe
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Ilmoituksen nimi: część nr 3
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Ilmoituksen nimi: część nr 4
Kuvaus: Protezy głosowe
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Ilmoituksen nimi: część nr 5
Kuvaus: Siatki przepuklinowe
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Ilmoituksen nimi: część nr 6
Kuvaus: Dreny brzuszne
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Ilmoituksen nimi: część nr 7
Kuvaus: Dreny Kehra
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Ilmoituksen nimi: część nr 8
Kuvaus: Dreny typu Redon
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Ilmoituksen nimi: część nr 9
Sisäinen tunniste: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Ilmoituksen nimi: część nr 10
Ilmoituksen nimi: część nr 11
Ilmoituksen nimi: część nr 12
Ilmoituksen nimi: część nr 13
Kuvaus: Szant szyjny
Ilmoituksen nimi: część nr 14
Ilmoituksen nimi: część nr 15
Kuvaus: Worek endoskopowy
Ilmoituksen nimi: część nr 16
Kuvaus: Klipsy tytanowe
Ilmoituksen nimi: część nr 17
Ilmoituksen nimi: część nr 18
Ilmoituksen nimi: część nr 19
Ilmoituksen nimi: część nr 20
Kuvaus: Torquer
Ilmoituksen nimi: część nr 21
Ilmoituksen nimi: część nr 22
Ilmoituksen nimi: część nr 23
Ilmoituksen nimi: część nr 24
Ilmoituksen nimi: część nr 25
Kuvaus: Jednorazowe trokary
Ilmoituksen nimi: część nr 26
Ilmoituksen nimi: część nr 27
Ilmoituksen nimi: część nr 28
Kuvaus: Staplery i ładunki
Ilmoituksen nimi: część nr 29
Kuvaus: Stapler z zakrzywiona główką
Ilmoituksen nimi: część nr 30
Kuvaus: Stapler okrężny
Ilmoituksen nimi: część nr 31
Ilmoituksen nimi: część nr 32
Ilmoituksen nimi: część nr 33
Kuvaus: pompa infuzyjna programowalna
Ilmoituksen nimi: część nr 34
Ilmoituksen nimi: część nr 35
Ilmoituksen nimi: część nr 36
Kuvaus: igła Veressa
Ilmoituksen nimi: część nr 37
Kuvaus: klipsy tytanowe laparoskopowe
Ilmoituksen nimi: część nr 38
Kuvaus: Zastawki cylindryczne
Ilmoituksen nimi: część nr 39
Kuvaus: Ostrza do Shavera
Ilmoituksen nimi: część nr 40
Kuvaus: Zacisk plastikowy do hemostazy
Ilmoituksen nimi: część nr 41
Ilmoituksen nimi: część nr 42
Ilmoituksen nimi: część nr 43
Kuvaus: kaniula do perfuzji nerki
Ilmoituksen nimi: część nr 44
Kuvaus: igła z kulką
Ilmoituksen nimi: część nr 45
Kuvaus: klipsy do tetniaków
Ilmoituksen nimi: część nr 46
Kuvaus: cewniki do embolektomii
Ilmoituksen nimi: część nr 47
Kuvaus: Stapler do zamykania skóry
Ilmoituksen nimi: część nr 48
Kuvaus: ostrza do dermatomu
Ilmoituksen nimi: część nr 49
Ilmoituksen nimi: część nr 50
Kuvaus: Substytut opony twardej
Ilmoituksen nimi: część nr 51
Ilmoituksen nimi: część nr 52
Ilmoituksen nimi: część nr 53
Ilmoituksen nimi: część nr 54
Kuvaus: Dreny
Ilmoituksen nimi: część nr 55
Kuvaus: Kasety do pompy Smith$Nepew
Ilmoituksen nimi: część nr 56
Ilmoituksen nimi: część nr 57
Kuvaus: Ostrza do aparatu Smith & Nepew
Ilmoituksen nimi: część nr 58
Ilmoituksen nimi: część nr 59
Ilmoituksen nimi: część nr 60
Ilmoituksen nimi: część nr 61
Ilmoituksen nimi: część nr 62
Kuvaus: Zaciski do płata kostnego
Ilmoituksen nimi: część nr 63
Ilmoituksen nimi: część nr 64
Ilmoituksen nimi: część nr 65
Kuvaus: Ostrza chirurgiczne
Ilmoituksen nimi: część nr 66
Ilmoituksen nimi: część nr 67
Ilmoituksen nimi: część nr 68
Ilmoituksen nimi: część nr 69
Ilmoituksen nimi: część nr 70
Ilmoituksen nimi: część nr 71
Ilmoituksen nimi: część nr 72
Ilmoituksen nimi: część nr 73
Kuvaus: Siatka przepuklinowa 3D
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: część nr 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: część nr 2
Descrizione: Butelki wysokociśnieniowe
Lotto: LOT-0003
Titolo: część nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: część nr 4
Descrizione: Protezy głosowe
Lotto: LOT-0005
Titolo: część nr 5
Descrizione: Siatki przepuklinowe
Lotto: LOT-0006
Titolo: część nr 6
Descrizione: Dreny brzuszne
Lotto: LOT-0007
Titolo: część nr 7
Descrizione: Dreny Kehra
Lotto: LOT-0008
Titolo: część nr 8
Descrizione: Dreny typu Redon
Lotto: LOT-0009
Titolo: część nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: część nr 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: część nr 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: część nr 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: część nr 13
Descrizione: Szant szyjny
Lotto: LOT-0014
Titolo: część nr 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: część nr 15
Descrizione: Worek endoskopowy
Lotto: LOT-0016
Titolo: część nr 16
Descrizione: Klipsy tytanowe
Lotto: LOT-0017
Titolo: część nr 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: część nr 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: część nr 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: część nr 20
Descrizione: Torquer
Lotto: LOT-0021
Titolo: część nr 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: część nr 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: część nr 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: część nr 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: część nr 25
Descrizione: Jednorazowe trokary
Lotto: LOT-0026
Titolo: część nr 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: część nr 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: część nr 28
Descrizione: Staplery i ładunki
Lotto: LOT-0029
Titolo: część nr 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: część nr 30
Descrizione: Stapler okrężny
Lotto: LOT-0031
Titolo: część nr 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: część nr 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: część nr 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: część nr 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: część nr 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: część nr 36
Descrizione: igła Veressa
Lotto: LOT-0037
Titolo: część nr 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: część nr 38
Descrizione: Zastawki cylindryczne
Lotto: LOT-0039
Titolo: część nr 39
Descrizione: Ostrza do Shavera
Lotto: LOT-0040
Titolo: część nr 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: część nr 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: część nr 42
Lotto: LOT-0043
Titolo: część nr 43
Descrizione: kaniula do perfuzji nerki
Lotto: LOT-0044
Titolo: część nr 44
Descrizione: igła z kulką
Lotto: LOT-0045
Titolo: część nr 45
Descrizione: klipsy do tetniaków
Lotto: LOT-0046
Titolo: część nr 46
Descrizione: cewniki do embolektomii
Lotto: LOT-0047
Titolo: część nr 47
Descrizione: Stapler do zamykania skóry
Lotto: LOT-0048
Titolo: część nr 48
Descrizione: ostrza do dermatomu
Lotto: LOT-0049
Titolo: część nr 49
Lotto: LOT-0050
Titolo: część nr 50
Descrizione: Substytut opony twardej
Lotto: LOT-0051
Titolo: część nr 51
Lotto: LOT-0052
Titolo: część nr 52
Lotto: LOT-0053
Titolo: część nr 53
Lotto: LOT-0054
Titolo: część nr 54
Descrizione: Dreny
Lotto: LOT-0055
Titolo: część nr 55
Lotto: LOT-0056
Titolo: część nr 56
Lotto: LOT-0057
Titolo: część nr 57
Lotto: LOT-0058
Titolo: część nr 58
Lotto: LOT-0059
Titolo: część nr 59
Lotto: LOT-0060
Titolo: część nr 60
Lotto: LOT-0061
Titolo: część nr 61
Lotto: LOT-0062
Titolo: część nr 62
Descrizione: Zaciski do płata kostnego
Lotto: LOT-0063
Titolo: część nr 63
Lotto: LOT-0064
Titolo: część nr 64
Lotto: LOT-0065
Titolo: część nr 65
Descrizione: Ostrza chirurgiczne
Lotto: LOT-0066
Titolo: część nr 66
Lotto: LOT-0067
Titolo: część nr 67
Lotto: LOT-0068
Titolo: część nr 68
Lotto: LOT-0069
Titolo: część nr 69
Lotto: LOT-0070
Titolo: część nr 70
Lotto: LOT-0071
Titolo: część nr 71
Lotto: LOT-0072
Titolo: część nr 72
Lotto: LOT-0073
Titolo: część nr 73
Descrizione: Siatka przepuklinowa 3D
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: część nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: część nr 2
Aprašymas: Butelki wysokociśnieniowe
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: część nr 3
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: część nr 4
Aprašymas: Protezy głosowe
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: część nr 5
Aprašymas: Siatki przepuklinowe
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: część nr 6
Aprašymas: Dreny brzuszne
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: część nr 7
Aprašymas: Dreny Kehra
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: część nr 8
Aprašymas: Dreny typu Redon
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: część nr 9
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: część nr 10
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: część nr 11
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: część nr 12
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: część nr 13
Aprašymas: Szant szyjny
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: część nr 14
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: część nr 15
Aprašymas: Worek endoskopowy
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: część nr 16
Aprašymas: Klipsy tytanowe
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: część nr 17
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: część nr 18
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: część nr 19
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: część nr 20
Aprašymas: Torquer
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: część nr 21
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: część nr 22
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: część nr 23
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: część nr 24
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: część nr 25
Aprašymas: Jednorazowe trokary
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: część nr 26
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: część nr 27
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: część nr 28
Aprašymas: Staplery i ładunki
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: część nr 29
Aprašymas: Stapler z zakrzywiona główką
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: część nr 30
Aprašymas: Stapler okrężny
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: część nr 31
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: część nr 32
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: część nr 33
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: część nr 34
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: część nr 35
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: część nr 36
Aprašymas: igła Veressa
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: część nr 37
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: część nr 38
Aprašymas: Zastawki cylindryczne
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: część nr 39
Aprašymas: Ostrza do Shavera
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: część nr 40
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: część nr 41
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: część nr 42
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: część nr 43
Aprašymas: kaniula do perfuzji nerki
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: część nr 44
Aprašymas: igła z kulką
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: część nr 45
Aprašymas: klipsy do tetniaków
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: część nr 46
Aprašymas: cewniki do embolektomii
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: część nr 47
Aprašymas: Stapler do zamykania skóry
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pavadinimas: część nr 48
Aprašymas: ostrza do dermatomu
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: część nr 49
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pavadinimas: część nr 50
Aprašymas: Substytut opony twardej
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: część nr 51
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: część nr 52
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: część nr 53
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: część nr 54
Aprašymas: Dreny
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: część nr 55
Aprašymas: Kasety do pompy Smith$Nepew
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pavadinimas: część nr 56
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pavadinimas: część nr 57
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pavadinimas: część nr 58
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Pirkimo dalis: LOT-0059
Pavadinimas: część nr 59
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pavadinimas: część nr 60
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pavadinimas: część nr 61
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Pirkimo dalis: LOT-0062
Pavadinimas: część nr 62
Aprašymas: Zaciski do płata kostnego
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Pirkimo dalis: LOT-0063
Pavadinimas: część nr 63
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pavadinimas: część nr 64
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pavadinimas: część nr 65
Aprašymas: Ostrza chirurgiczne
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Pirkimo dalis: LOT-0066
Pavadinimas: część nr 66
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Pirkimo dalis: LOT-0067
Pavadinimas: część nr 67
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pavadinimas: część nr 68
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pavadinimas: część nr 69
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Pirkimo dalis: LOT-0070
Pavadinimas: część nr 70
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pavadinimas: część nr 71
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Pirkimo dalis: LOT-0072
Pavadinimas: część nr 72
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Pirkimo dalis: LOT-0073
Pavadinimas: część nr 73
Aprašymas: Siatka przepuklinowa 3D
Vidaus identifikatorius: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: część nr 1
Lott: LOT-0002
Titlu: część nr 2
Deskrizzjoni: Butelki wysokociśnieniowe
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Lott: LOT-0003
Titlu: część nr 3
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Lott: LOT-0004
Titlu: część nr 4
Deskrizzjoni: Protezy głosowe
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Lott: LOT-0005
Titlu: część nr 5
Deskrizzjoni: Siatki przepuklinowe
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Lott: LOT-0006
Titlu: część nr 6
Deskrizzjoni: Dreny brzuszne
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Lott: LOT-0007
Titlu: część nr 7
Deskrizzjoni: Dreny Kehra
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Lott: LOT-0008
Titlu: część nr 8
Deskrizzjoni: Dreny typu Redon
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Lott: LOT-0009
Titlu: część nr 9
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Lott: LOT-0010
Titlu: część nr 10
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Lott: LOT-0011
Titlu: część nr 11
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Lott: LOT-0012
Titlu: część nr 12
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Lott: LOT-0013
Titlu: część nr 13
Deskrizzjoni: Szant szyjny
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Lott: LOT-0014
Titlu: część nr 14
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Lott: LOT-0015
Titlu: część nr 15
Deskrizzjoni: Worek endoskopowy
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Lott: LOT-0016
Titlu: część nr 16
Deskrizzjoni: Klipsy tytanowe
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Lott: LOT-0017
Titlu: część nr 17
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Lott: LOT-0018
Titlu: część nr 18
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Lott: LOT-0019
Titlu: część nr 19
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Lott: LOT-0020
Titlu: część nr 20
Deskrizzjoni: Torquer
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Lott: LOT-0021
Titlu: część nr 21
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Lott: LOT-0022
Titlu: część nr 22
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Lott: LOT-0023
Titlu: część nr 23
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Lott: LOT-0024
Titlu: część nr 24
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Lott: LOT-0025
Titlu: część nr 25
Deskrizzjoni: Jednorazowe trokary
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Lott: LOT-0026
Titlu: część nr 26
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Lott: LOT-0027
Titlu: część nr 27
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Lott: LOT-0028
Titlu: część nr 28
Deskrizzjoni: Staplery i ładunki
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Lott: LOT-0029
Titlu: część nr 29
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Lott: LOT-0030
Titlu: część nr 30
Deskrizzjoni: Stapler okrężny
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Lott: LOT-0031
Titlu: część nr 31
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Lott: LOT-0032
Titlu: część nr 32
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Lott: LOT-0033
Titlu: część nr 33
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Lott: LOT-0034
Titlu: część nr 34
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Lott: LOT-0035
Titlu: część nr 35
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Lott: LOT-0036
Titlu: część nr 36
Deskrizzjoni: igła Veressa
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Lott: LOT-0037
Titlu: część nr 37
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Lott: LOT-0038
Titlu: część nr 38
Deskrizzjoni: Zastawki cylindryczne
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Lott: LOT-0039
Titlu: część nr 39
Deskrizzjoni: Ostrza do Shavera
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Lott: LOT-0040
Titlu: część nr 40
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Lott: LOT-0041
Titlu: część nr 41
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Lott: LOT-0042
Titlu: część nr 42
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Lott: LOT-0043
Titlu: część nr 43
Deskrizzjoni: kaniula do perfuzji nerki
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Lott: LOT-0044
Titlu: część nr 44
Deskrizzjoni: igła z kulką
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Lott: LOT-0045
Titlu: część nr 45
Deskrizzjoni: klipsy do tetniaków
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Lott: LOT-0046
Titlu: część nr 46
Deskrizzjoni: cewniki do embolektomii
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Lott: LOT-0047
Titlu: część nr 47
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Lott: LOT-0048
Titlu: część nr 48
Deskrizzjoni: ostrza do dermatomu
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Lott: LOT-0049
Titlu: część nr 49
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Lott: LOT-0050
Titlu: część nr 50
Deskrizzjoni: Substytut opony twardej
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Lott: LOT-0051
Titlu: część nr 51
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Lott: LOT-0052
Titlu: część nr 52
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Lott: LOT-0053
Titlu: część nr 53
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Lott: LOT-0054
Titlu: część nr 54
Deskrizzjoni: Dreny
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Lott: LOT-0055
Titlu: część nr 55
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Lott: LOT-0056
Titlu: część nr 56
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Lott: LOT-0057
Titlu: część nr 57
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Lott: LOT-0058
Titlu: część nr 58
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Lott: LOT-0059
Titlu: część nr 59
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Lott: LOT-0060
Titlu: część nr 60
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Lott: LOT-0061
Titlu: część nr 61
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Lott: LOT-0062
Titlu: część nr 62
Deskrizzjoni: Zaciski do płata kostnego
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Lott: LOT-0063
Titlu: część nr 63
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Lott: LOT-0064
Titlu: część nr 64
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Lott: LOT-0065
Titlu: część nr 65
Deskrizzjoni: Ostrza chirurgiczne
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Lott: LOT-0066
Titlu: część nr 66
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Lott: LOT-0067
Titlu: część nr 67
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Lott: LOT-0068
Titlu: część nr 68
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Lott: LOT-0069
Titlu: część nr 69
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Lott: LOT-0070
Titlu: część nr 70
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Lott: LOT-0071
Titlu: część nr 71
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Lott: LOT-0072
Titlu: część nr 72
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Lott: LOT-0073
Titlu: część nr 73
Deskrizzjoni: Siatka przepuklinowa 3D
Identifikatur intern: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Butelki wysokociśnieniowe
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Protezy głosowe
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Siatki przepuklinowe
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Dreny brzuszne
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Dreny Kehra
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Dreny typu Redon
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Szant szyjny
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: Worek endoskopowy
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: Klipsy tytanowe
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: Torquer
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Perceel: LOT-0025
Beschrijving: Jednorazowe trokary
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Perceel: LOT-0028
Beschrijving: Staplery i ładunki
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: Stapler okrężny
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: igła Veressa
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: Zastawki cylindryczne
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: Ostrza do Shavera
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Perceel: LOT-0043
Beschrijving: kaniula do perfuzji nerki
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Perceel: LOT-0044
Beschrijving: igła z kulką
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Perceel: LOT-0045
Beschrijving: klipsy do tetniaków
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Perceel: LOT-0046
Beschrijving: cewniki do embolektomii
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Perceel: LOT-0048
Beschrijving: ostrza do dermatomu
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Perceel: LOT-0050
Beschrijving: Substytut opony twardej
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Perceel: LOT-0054
Beschrijving: Dreny
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Perceel: LOT-0061
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Perceel: LOT-0062
Beschrijving: Zaciski do płata kostnego
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Perceel: LOT-0065
Beschrijving: Ostrza chirurgiczne
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Perceel: LOT-0073
Beschrijving: Siatka przepuklinowa 3D
Interne identificatiecode: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Descrição: Butelki wysokociśnieniowe
Descrição: Protezy głosowe
Descrição: Siatki przepuklinowe
Descrição: Dreny brzuszne
Descrição: Dreny Kehra
Descrição: Dreny typu Redon
Descrição: Szant szyjny
Descrição: Worek endoskopowy
Descrição: Klipsy tytanowe
Descrição: Torquer
Descrição: Jednorazowe trokary
Descrição: Staplery i ładunki
Descrição: Stapler z zakrzywiona główką
Descrição: Stapler okrężny
Descrição: igła Veressa
Descrição: Zastawki cylindryczne
Descrição: Ostrza do Shavera
Descrição: kaniula do perfuzji nerki
Descrição: igła z kulką
Descrição: klipsy do tetniaków
Descrição: cewniki do embolektomii
Descrição: Stapler do zamykania skóry
Descrição: ostrza do dermatomu
Descrição: Substytut opony twardej
Descrição: Dreny
Descrição: Kasety do pompy Smith$Nepew
Descrição: Zaciski do płata kostnego
Descrição: Ostrza chirurgiczne
Descrição: Siatka przepuklinowa 3D
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Descriere: Butelki wysokociśnieniowe
Descriere: Protezy głosowe
Descriere: Siatki przepuklinowe
Descriere: Dreny brzuszne
Descriere: Dreny Kehra
Descriere: Dreny typu Redon
Descriere: Szant szyjny
Descriere: Worek endoskopowy
Descriere: Klipsy tytanowe
Descriere: Torquer
Descriere: Jednorazowe trokary
Descriere: Staplery i ładunki
Descriere: Stapler z zakrzywiona główką
Descriere: Stapler okrężny
Descriere: igła Veressa
Descriere: Zastawki cylindryczne
Descriere: Ostrza do Shavera
Descriere: kaniula do perfuzji nerki
Descriere: igła z kulką
Descriere: klipsy do tetniaków
Descriere: cewniki do embolektomii
Descriere: Stapler do zamykania skóry
Descriere: ostrza do dermatomu
Descriere: Substytut opony twardej
Descriere: Dreny
Descriere: Kasety do pompy Smith$Nepew
Descriere: Zaciski do płata kostnego
Descriere: Ostrza chirurgiczne
Descriere: Siatka przepuklinowa 3D
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: część nr 1
Opis: Kateter do histerosalpingografii
Časť: LOT-0002
Názov: część nr 2
Opis: Butelki wysokociśnieniowe
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Časť: LOT-0003
Názov: część nr 3
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Časť: LOT-0004
Názov: część nr 4
Opis: Protezy głosowe
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Časť: LOT-0005
Názov: część nr 5
Opis: Siatki przepuklinowe
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Časť: LOT-0006
Názov: część nr 6
Opis: Dreny brzuszne
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Časť: LOT-0007
Názov: część nr 7
Opis: Dreny Kehra
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Časť: LOT-0008
Názov: część nr 8
Opis: Dreny typu Redon
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Časť: LOT-0009
Názov: część nr 9
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Časť: LOT-0010
Názov: część nr 10
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/10
Časť: LOT-0011
Názov: część nr 11
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/11
Časť: LOT-0012
Názov: część nr 12
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/12
Časť: LOT-0013
Názov: część nr 13
Opis: Szant szyjny
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/13
Časť: LOT-0014
Názov: część nr 14
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/14
Časť: LOT-0015
Názov: część nr 15
Opis: Worek endoskopowy
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/15
Časť: LOT-0016
Názov: część nr 16
Opis: Klipsy tytanowe
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/16
Časť: LOT-0017
Názov: część nr 17
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/17
Časť: LOT-0018
Názov: część nr 18
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/18
Časť: LOT-0019
Názov: część nr 19
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/19
Časť: LOT-0020
Názov: część nr 20
Opis: Torquer
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/20
Časť: LOT-0021
Názov: część nr 21
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/21
Časť: LOT-0022
Názov: część nr 22
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/22
Časť: LOT-0023
Názov: część nr 23
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/23
Časť: LOT-0024
Názov: część nr 24
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/24
Časť: LOT-0025
Názov: część nr 25
Opis: Jednorazowe trokary
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/25
Časť: LOT-0026
Názov: część nr 26
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/26
Časť: LOT-0027
Názov: część nr 27
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/27
Časť: LOT-0028
Názov: część nr 28
Opis: Staplery i ładunki
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/28
Časť: LOT-0029
Názov: część nr 29
Opis: Stapler z zakrzywiona główką
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/29
Časť: LOT-0030
Názov: część nr 30
Opis: Stapler okrężny
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/30
Časť: LOT-0031
Názov: część nr 31
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/31
Časť: LOT-0032
Názov: część nr 32
Opis: Frezy i dysze do wiertarki Elan 4
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/32
Časť: LOT-0033
Názov: część nr 33
Opis: pompa infuzyjna programowalna
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/33
Časť: LOT-0034
Názov: część nr 34
Opis: Elektroda neutralna jednorazowa,
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/34
Časť: LOT-0035
Názov: część nr 35
Opis: Proteza kości sklepienia czaszki
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/35
Časť: LOT-0036
Názov: część nr 36
Opis: igła Veressa
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/36
Časť: LOT-0037
Názov: część nr 37
Opis: klipsy tytanowe laparoskopowe
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/37
Časť: LOT-0038
Názov: część nr 38
Opis: Zastawki cylindryczne
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/38
Časť: LOT-0039
Názov: część nr 39
Opis: Ostrza do Shavera
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/39
Časť: LOT-0040
Názov: część nr 40
Opis: Zacisk plastikowy do hemostazy
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/40
Časť: LOT-0041
Názov: część nr 41
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/41
Časť: LOT-0042
Názov: część nr 42
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/42
Časť: LOT-0043
Názov: część nr 43
Opis: kaniula do perfuzji nerki
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/43
Časť: LOT-0044
Názov: część nr 44
Opis: igła z kulką
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/44
Časť: LOT-0045
Názov: część nr 45
Opis: klipsy do tetniaków
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/45
Časť: LOT-0046
Názov: część nr 46
Opis: cewniki do embolektomii
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/46
Časť: LOT-0047
Názov: część nr 47
Opis: Stapler do zamykania skóry
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/47
Časť: LOT-0048
Názov: część nr 48
Opis: ostrza do dermatomu
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/48
Časť: LOT-0049
Názov: część nr 49
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/49
Časť: LOT-0050
Názov: część nr 50
Opis: Substytut opony twardej
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/50
Časť: LOT-0051
Názov: część nr 51
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/51
Časť: LOT-0052
Názov: część nr 52
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/52
Časť: LOT-0053
Názov: część nr 53
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/53
Časť: LOT-0054
Názov: część nr 54
Opis: Dreny
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/54
Časť: LOT-0055
Názov: część nr 55
Opis: Kasety do pompy Smith$Nepew
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/55
Časť: LOT-0056
Názov: część nr 56
Opis: Sondy i elektrody do waporyzatora
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/56
Časť: LOT-0057
Názov: część nr 57
Opis: Ostrza do aparatu Smith & Nepew
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/57
Časť: LOT-0058
Názov: część nr 58
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/58
Časť: LOT-0059
Názov: część nr 59
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/59
Časť: LOT-0060
Názov: część nr 60
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/60
Časť: LOT-0061
Názov: część nr 61
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/61
Časť: LOT-0062
Názov: część nr 62
Opis: Zaciski do płata kostnego
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/62
Časť: LOT-0063
Názov: część nr 63
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/63
Časť: LOT-0064
Názov: część nr 64
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/64
Časť: LOT-0065
Názov: część nr 65
Opis: Ostrza chirurgiczne
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/65
Časť: LOT-0066
Názov: część nr 66
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/66
Časť: LOT-0067
Názov: część nr 67
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/67
Časť: LOT-0068
Názov: część nr 68
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/68
Časť: LOT-0069
Názov: część nr 69
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/69
Časť: LOT-0070
Názov: część nr 70
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/70
Časť: LOT-0071
Názov: część nr 71
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/71
Časť: LOT-0072
Názov: część nr 72
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/72
Časť: LOT-0073
Názov: część nr 73
Opis: Siatka przepuklinowa 3D
Interný identifikátor: DZPZ/2650/29UEPN/2026/73
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: część nr 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: część nr 2
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/2
Sklop: LOT-0003
Naslov: część nr 3
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/3
Sklop: LOT-0004
Naslov: część nr 4
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/4
Sklop: LOT-0005
Naslov: część nr 5
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/5
Sklop: LOT-0006
Naslov: część nr 6
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/6
Sklop: LOT-0007
Naslov: część nr 7
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/7
Sklop: LOT-0008
Naslov: część nr 8
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/8
Sklop: LOT-0009
Naslov: część nr 9
Notranji identifikator: DZPZ/2650/29UEPN/2026/9
Sklop: LOT-0010
Naslov: część nr 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: część nr 11
Sklop: LOT-0012
Naslov: część nr 12
Sklop: LOT-0013
Naslov: część nr 13
Sklop: LOT-0014
Naslov: część nr 14
Sklop: LOT-0015
Naslov: część nr 15
Sklop: LOT-0016
Naslov: część nr 16
Sklop: LOT-0017
Naslov: część nr 17
Sklop: LOT-0018
Naslov: część nr 18
Sklop: LOT-0019
Naslov: część nr 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: część nr 20
Sklop: LOT-0021
Naslov: część nr 21
Sklop: LOT-0022
Naslov: część nr 22
Sklop: LOT-0023
Naslov: część nr 23
Sklop: LOT-0024
Naslov: część nr 24
Sklop: LOT-0025
Naslov: część nr 25
Sklop: LOT-0026
Naslov: część nr 26
Sklop: LOT-0027
Naslov: część nr 27
Sklop: LOT-0028
Naslov: część nr 28
Sklop: LOT-0029
Naslov: część nr 29
Sklop: LOT-0030
Naslov: część nr 30
Sklop: LOT-0031
Naslov: część nr 31
Sklop: LOT-0032
Naslov: część nr 32
Sklop: LOT-0033
Naslov: część nr 33
Sklop: LOT-0034
Naslov: część nr 34
Sklop: LOT-0035
Naslov: część nr 35
Sklop: LOT-0036
Naslov: część nr 36
Sklop: LOT-0037
Naslov: część nr 37
Sklop: LOT-0038
Naslov: część nr 38
Sklop: LOT-0039
Naslov: część nr 39
Sklop: LOT-0040
Naslov: część nr 40
Sklop: LOT-0041
Naslov: część nr 41
Sklop: LOT-0042
Naslov: część nr 42
Sklop: LOT-0043
Naslov: część nr 43
Sklop: LOT-0044
Naslov: część nr 44
Sklop: LOT-0045
Naslov: część nr 45
Sklop: LOT-0046
Naslov: część nr 46
Sklop: LOT-0047
Naslov: część nr 47
Sklop: LOT-0048
Naslov: część nr 48
Sklop: LOT-0049
Naslov: część nr 49
Sklop: LOT-0050
Naslov: część nr 50
Sklop: LOT-0051
Naslov: część nr 51
Sklop: LOT-0052
Naslov: część nr 52
Sklop: LOT-0053
Naslov: część nr 53
Sklop: LOT-0054
Naslov: część nr 54
Sklop: LOT-0055
Naslov: część nr 55
Sklop: LOT-0056
Naslov: część nr 56
Sklop: LOT-0057
Naslov: część nr 57
Sklop: LOT-0058
Naslov: część nr 58
Sklop: LOT-0059
Naslov: część nr 59
Sklop: LOT-0060
Naslov: część nr 60
Sklop: LOT-0061
Naslov: część nr 61
Sklop: LOT-0062
Naslov: część nr 62
Sklop: LOT-0063
Naslov: część nr 63
Sklop: LOT-0064
Naslov: część nr 64
Sklop: LOT-0065
Naslov: część nr 65
Sklop: LOT-0066
Naslov: część nr 66
Sklop: LOT-0067
Naslov: część nr 67
Sklop: LOT-0068
Naslov: część nr 68
Sklop: LOT-0069
Naslov: część nr 69
Sklop: LOT-0070
Naslov: część nr 70
Sklop: LOT-0071
Naslov: część nr 71
Sklop: LOT-0072
Naslov: część nr 72
Sklop: LOT-0073
Naslov: część nr 73