See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa anoksji zbiorów Biblioteki XX Czartoryskich w Krakowie wraz z usługą dezynsekcji wybranych pomieszczeń do ich przechowywania (Spytkowice)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi skutecznej dezynsekcji zbiorów Biblioteki XX Czartoryskich w Krakowie metodą dynamiczną - anoksji przy użyciu atmosfery beztlenowej lub niskotlenowej z zastosowaniem gazów obojętnych wraz z usługą dezynsekcji wybranych pomieszczeń do ich przechowywania. 2. Usługa anoksji zakłada beztlenową lub niskotlenową dezynsekcję tj. unicestwienie owadów żerujących na obiektach rozumianych jako wszelkie formy występowania owada i obejmie ok. 4700 metrów bieżących zbiorów poprzez przeprowadzenie całego procesu przy użyciu specjalistycznego urządzenia przeznaczonego do papierowych obiektów dziedzictwa kulturowego. 3. Proces dezynsekcji prowadzony będzie in situ w miejscu przechowywania zbiorów w Zamku Spytkowice, ul. Zamkowa 48, 34-116 Spytkowice, w pustych pomieszczeniach, z podziałem na Etapy: 1) Etap I - realizacja w terminie 13 tygodni od daty zawarcia umowy Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na parterze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 2) Etap II – realizacja w okresie od 10 maja 2027 z czasem realizacji 24 tygodnie. Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na I piętrze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 3) Etap III – realizacja w okresie od 10 maja 2027 z czasem realizacji 24 tygodnie Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na II piętrze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 4. Zamawiający wymaga, aby z racji wartości zbiorów objętych usługą anoksji, w okresie realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca posiadał ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, zgodnie z wymogami określonymi w Projekcie Umowy załącznik Nr 5 do SWZ. 5. Zamawiający stawia wymóg zatrudnienia na umowę o pracę pracowników, zgodnie z wymogami określonymi w rozdziale VI SWZ. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 2 do SWZ. 7. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90922000-6 - Usługi zwalczania szkodników.
Interne Kennung: EP.ZP.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi skutecznej dezynsekcji zbiorów Biblioteki XX Czartoryskich w Krakowie metodą dynamiczną - anoksji przy użyciu atmosfery beztlenowej lub niskotlenowej z zastosowaniem gazów obojętnych wraz z usługą dezynsekcji wybranych pomieszczeń do ich przechowywania. 2. Usługa anoksji zakłada beztlenową lub niskotlenową dezynsekcję tj. unicestwienie owadów żerujących na obiektach rozumianych jako wszelkie formy występowania owada i obejmie ok. 4700 metrów bieżących zbiorów poprzez przeprowadzenie całego procesu przy użyciu specjalistycznego urządzenia przeznaczonego do papierowych obiektów dziedzictwa kulturowego. 3. Proces dezynsekcji prowadzony będzie in situ w miejscu przechowywania zbiorów w Zamku Spytkowice, ul. Zamkowa 48, 34-116 Spytkowice, w pustych pomieszczeniach, z podziałem na Etapy: 1) Etap I - realizacja w terminie 13 tygodni od daty zawarcia umowy Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na parterze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 2) Etap II – realizacja w okresie od 10 maja 2027 z czasem realizacji 24 tygodnie. Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na I piętrze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 3) Etap III – realizacja w okresie od 10 maja 2027 z czasem realizacji 24 tygodnie Usługa dezynsekcji metodą anoksji zbiorów mieszczących się w pomieszczeniach na II piętrze oraz w dostępnych częściach przestrzeni magazynowych, gdzie składowane są zbiory. 4. Zamawiający wymaga, aby z racji wartości zbiorów objętych usługą anoksji, w okresie realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca posiadał ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, zgodnie z wymogami określonymi w Projekcie Umowy załącznik Nr 5 do SWZ. 5. Zamawiający stawia wymóg zatrudnienia na umowę o pracę pracowników, zgodnie z wymogami określonymi w rozdziale VI SWZ. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 2 do SWZ