See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przełączników i WIFI do sieci biurowej dla Centrali Zakładu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup przełączników i WIFI do sieci biurowej dla Centrali Zakładu”, obejmujący: 1) dostarczenie Urządzeń, w skład których wchodzą: a) Przełączniki sieciowe w liczbie 36 sztuk, b) Access Point do sieci WLAN w liczbie 112 sztuk, c) Wkładki sieciowe do przełączników sieciowych w liczbie 194 sztuk, d) Centralne kontrolery sieci WLAN (pracujące w klastrze) w liczbie 2 sztuk, 2) dostarczenie okablowania światłowodowego do podłączenia Urządzeń przez punkty dystrybucyjne; 3) wdrożenie (montaż, uruchomienie i konfiguracja) dostarczonych Urządzeń i oprogramowania niezbędnego do prawidłowego uruchomienia Urządzeń; 4) integracja dostarczonych Urządzeń z centralnym kontrolerem sieci; 5) świadczenie usługi serwisu dostarczonych Urządzeń wraz z oprogramowaniem; 6) świadczenie usługi konsultacji w liczbie minimum 240 godzin, a maksymalnie do 480 godzin; 7) przeprowadzenie instruktażu w języku polskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 123030-2026
Interne Kennung: 993200.271.153.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32427000 Netzsystem, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup przełączników i WIFI do sieci biurowej dla Centrali Zakładu”, obejmujący: 1) dostarczenie Urządzeń, w skład których wchodzą: a) Przełączniki sieciowe w liczbie 36 sztuk, b) Access Point do sieci WLAN w liczbie 112 sztuk, c) Wkładki sieciowe do przełączników sieciowych w liczbie 194 sztuk, d) Centralne kontrolery sieci WLAN (pracujące w klastrze) w liczbie 2 sztuk, 2) dostarczenie okablowania światłowodowego do podłączenia Urządzeń przez punkty dystrybucyjne; 3) wdrożenie (montaż, uruchomienie i konfiguracja) dostarczonych Urządzeń i oprogramowania niezbędnego do prawidłowego uruchomienia Urządzeń; 4) integracja dostarczonych Urządzeń z centralnym kontrolerem sieci; 5) świadczenie usługi serwisu dostarczonych Urządzeń wraz z oprogramowaniem; 6) świadczenie usługi konsultacji w liczbie minimum 240 godzin, a maksymalnie do 480 godzin; 7) przeprowadzenie instruktażu w języku polskim. Termin wykonania zamówienia: Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia do upływu 36-miesięcznego terminu świadczenia Usług opieki serwisowej, w tym: 1) dostawa wszystkich elementów przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 1 i 2 – zostanie zrealizowana przez Wykonawcę w terminie ustalonym w harmonogramie, lecz nie później niż do 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy; 2) wykonanie pomiarów w budynku Centrali ZUS i montaż wszystkich dostarczanych elementów przedmiotu zamówienia, o których mowa w pkt 1 i 2 – zostanie zrealizowany przez Wykonawcę w terminie do 120 dni od dnia zawarcia Umowy; 3) wdrożeniem wszystkich dostarczonych Access Point sieci WLAN – zostanie zrealizowane przez Wykonawcę w terminie do 150 dni od daty zawarcia Umowy; 4) dostarczenie i odbiór dokumentacji powdrożeniowej – zostanie zrealizowane przez Wykonawcę w terminie do 14 dni od daty podpisania Protokołu odbioru i wdrożenia; 5) przeprowadzenie instruktażu z konfiguracji i zarządzania dostarczonymi urządzeniami w języku polskim, zostanie zrealizowane przez Wykonawcę w terminie do 30 dni od daty podpisania Protokołu odbioru i wdrożenia; 6) usługi opieki serwisowej – będą realizowane przez Wykonawcę przez okres 36 miesięcy od dnia podpisania Protokołu odbioru i wdrożenia; 7) usługi Konsultacji – będą realizowane przez Wykonawcę przez cały okres obowiązywania Umowy, w terminach wcześniej uzgodnionych pomiędzy Stronami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ), został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zakupie bezprzewodowych Access Point-ów – maksymalnie 52 sztuk, 2.Skorzystanie z prawa opcji nastąpi na zasadach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia zawartym z Załączniku nr 11 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.