2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wegeniswerken Duinhoekstraat De Panne
Beschreibung: Wegeniswerken Duinhoekstraat: vervangen van riolering, vernieuwen van de wegenis en groenaanleg
Interne Kennung: bestek nr 8459
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: bestek nr 8459 - 1
Beschreibung: Wegeniswerken Duinhoekstraat: vervangen van riolering, vernieuwen van de wegenis + groenaanleg
Interne Kennung: 1