417033-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i PSZOK w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i PSZOK w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany będzie w dniu podpisania umowy do przedłożenia Zamawiającemu umowy bądź umów z instalacjami na przyjęcie odpadów komunalnych zmieszanych, odpadów zielonych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych.
Interne KennungIiZP.271.U.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Osielsko i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Żołędowie w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.