See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków do terapii biologicznych do Centrum Reumatologii Sp. z o.o.
Interne Kennung: 2026.PN.12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Upadacitinibum
Beschreibung: Tabletki o przedłużonym uwalnianiu; 15 mg, 28 tabletek, w ilości 3800 op.
Interne Kennung: 2026.PN.12/1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Risankizumabum
Beschreibung: Roztwór do wstrzykiwań; 150mg/1ml, 1 wstrzykiwacz a 1 ml w ilości 80 op.
Interne Kennung: 2026.PN.12/2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Ixekizumabum
Beschreibung: Roztwór do wstrzykiwań; 80mg/1ml, 2 wstrzykiwacze a 1 ml w ilości 1000 op.
Interne Kennung: 2026.PN.12/3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Bimekizumabum
Beschreibung: Roztwór do wstrzykiwań, 160 mg/ml, 1 wstrzykiwacz a 1 ml w ilości 2600 op.
Interne Kennung: 2026.PN.12/4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 Adalimumabum
Beschreibung: Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu i/lub ampułkostrzykawce; 40mg/dawkę, w ilości 16000 dawek
Interne Kennung: 2026.PN.12/5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 Baricytynibum
Beschreibung: tabletki powl, 4 mg lub 2 mg, 35 tabletek w ilości 850 op.
Interne Kennung: 2026.PN.12/6