41708-2026 - Wettbewerb
Polen – Tastbildschirme – Dostawa monitorów interaktywnych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa monitorów interaktywnych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa monitorów interaktywnych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2. Oferta musi obejmować całość zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiotu zamówienia nie podzielono na części (pakiety). 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ) oraz Wzorze umowy obejmującym projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Interne KennungRZP/PN/106/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDostawa monitorów interaktywnych dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach