2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost v Nemocnici Kadaň - 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace HW infrastruktury a SW vybavení a jejich následná technická podpora a údržba. Předmětem veřejné zakázky je též doprava všech dodávaných technologií na místo určení (místo plnění veřejné zakázky uvedené dále v této Zadávací dokumentaci) a jejich implementace a následnéuvedení do provozu včetně nezbytného zaškolení obsluhy. Součástí veřejné zakázky jsou též veškeré další služby, dodávky a práce související s předmětem veřejné zakázky definované touto zadávací dokumentací. Předmětem plnění této Veřejné zakázky jsou: Dodávky technického a softwarového vybavení prvků aktivní bezpečnosti HW, SW vybavení a služby specifikované v příloze č. 1 obchodních podmínek, Technické specifikace pro prvky aktivního kybernetického zabezpečení (aktivní bezpečnosti). Jedná se zejména o prvky uvedené níže: Nástroj tvorby bezpečnostní dokumentace ISMS; Systém a služby kybernetického bezpečnostního dohledu; Systém pro centrální sběr a ukládání systémových logů; Systém pro sběr, monitorování a analýzu síťového provozu; Systém pro zajištění oblasti vulnerability managementu; Systém pro kontrolu a řízení konfiguračního zabezpečení; Systém pro IDM; Systém pro DLP; Systém pro Antivir, EDR a XDR Systém pro Priviledge Identity & Access Management (PIM/PAM) Implementační a integrační služby související s dodávkou vybavení: Předimplementační analýza Instalace, konfigurace a nasazení všech dodaných HW komponent a SW aplikací; Vytvoření a nastavení nového virtuálního prostředí pro zajištění vysoké dostupnosti služeb; Integrace a konfigurace všech nových prvků aktivní bezpečnosti v rámci nové zabezpečené infrastruktury a jejich integrace do prostředí zadavatele. Instalace všech nových systémů a služeb potřebných pro realizaci zakázky; Nastavení všech služeb centrální správy a dohledu; Vytvoření dokumentace ke všem implementovaným systémům a službám; Zaškolení obsluhy, tj. zaškolení administrátorů zadavatele na obsluhu pořizovaných prvků, systémů a služeb; Ověření funkčnosti dodaných a naimplementovaných prvků a systémů a jejich případné úpravy. Provedení před-implementační analýzy – podrobnější analýza současného stavu infrastruktury (výchozí stav) a popis realizace implementace nově dodávaných systémů a migrací. Prováděcí projekt bude předán zadavateli v elektronické podobě. Poskytnutí záruky po dobu 5 let s uvedením položkového rozpadu v rekapitulaci ceny. Poskytnutí servisní podpory po dobu 5 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení a implementace HW infrastruktury a SW vybavení a jejich následná technická podpora a údržba. Předmětem veřejné zakázky je též doprava všech dodávaných technologií na místo určení (místo plnění veřejné zakázky uvedené dále v této Zadávací dokumentaci) a jejich implementace a následné uvedení do provozu včetně nezbytného zaškolení obsluhy. Součástí veřejné zakázky jsou též veškeré další služby, dodávky a práce související s předmětem veřejné zakázky definované touto zadávací dokumentací. Předmětem plnění této Veřejné zakázky jsou: Dodávky technického a softwarového vybavení prvků aktivní bezpečnosti HW, SW vybavení a služby specifikované v příloze č. 1 obchodních podmínek, Technické specifikace pro prvky aktivního kybernetického zabezpečení (aktivní bezpečnosti). Jedná se zejména o prvky uvedené níže: Nástroj tvorby bezpečnostní dokumentace ISMS; Systém a služby kybernetického bezpečnostního dohledu; Systém pro centrální sběr a ukládání systémových logů; Systém pro sběr, monitorování a analýzu síťového provozu; Systém pro zajištění oblasti vulnerability managementu; Systém pro kontrolu a řízení konfiguračního zabezpečení; Systém pro IDM; Systém pro DLP; Systém pro Antivir, EDR a XDR Systém pro Priviledge Identity & Access Management (PIM/PAM) Implementační a integrační služby související s dodávkou vybavení: Předimplementační analýza Instalace, konfigurace a nasazení všech dodaných HW komponent a SW aplikací; Vytvoření a nastavení nového virtuálního prostředí pro zajištění vysoké dostupnosti služeb; Integrace a konfigurace všech nových prvků aktivní bezpečnosti v rámci nové zabezpečené infrastruktury a jejich integrace do prostředí zadavatele. Instalace všech nových systémů a služeb potřebných pro realizaci zakázky; Nastavení všech služeb centrální správy a dohledu; Vytvoření dokumentace ke všem implementovaným systémům a službám; Zaškolení obsluhy, tj. zaškolení administrátorů zadavatele na obsluhu pořizovaných prvků, systémů a služeb; Ověření funkčnosti dodaných a naimplementovaných prvků a systémů a jejich případné úpravy. Provedení před-implementační analýzy – podrobnější analýza současného stavu infrastruktury (výchozí stav) a popis realizace implementace nově dodávaných systémů a migrací. Prováděcí projekt bude předán zadavateli v elektronické podobě. Poskytnutí záruky po dobu 5 let s uvedením položkového rozpadu v rekapitulaci ceny. Poskytnutí servisní podpory po dobu 5 let.
Interne Kennung: VZ_Kadaň_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona ve spojení s ust. 222 odst. 10 písm. a)zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu trvání smlouvy na plnění předmětu této veřejné zakázky, jestliže dojde k odstoupení zadavatele od smlouvy o dílo pro podstatné porušení smlouvy dodavatelem, případně pokud dojde k odstoupení od smlouvy ze strany dodavatele z důvodů neležících na straně zadavatele. Zadavatel je v takovém případě oprávněn obrátit se s žádostí o uzavření smlouvy na jiného účastníka. Tímto účastníkem bude dodavatel, který nebyl ze zadávacího řízení vyloučen, splnil veškeré požadavky stanovené zadavatelem a v hodnocení nabídek veřejné zakázky se umístil v pořadí bezprostředně za vybraným dodavatelem. V takovém případě je účastník povinen zadavateli doložit ve lhůtě 30 kalendářních dní od doručení žádosti o uzavření smlouvy dokumenty prokazující, že účastník stále splňuje zadavatelem požadované kvalifikační předpoklady a další podmínky pro plnění předmětu zakázky. Pokud tento dodavatel odmítne uzavřít smlouvu o dílo nebo neprokáže splnění kvalifikačních předpokladů či další podmínky pro plnění předmětu zakázky, a to v rozsahu a způsobem stanoveným touto zadávací dokumentací a ve stanovené lhůtě, vyzve zadavatel k uzavření smlouvy o dílo účastníka, který se v hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí. Tento postup může zadavatel v případě neuzavření smlouvy opakovat, a to až do oslovení posledního účastníka, který se v hodnocení nabídek v rámci tohoto zadávacího řízení umístil jako poslední v pořadí. Nová smlouva s takto osloveným dodavatelem pak bude uzavřena za podmínek, které nabídnul v původním zadávacím řízení.