417084-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden – Usługi w zakresie przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemów Sygnalizacji Pożarów (SSP), oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych oraz oświetlenia ewakuacyjnego w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie - Nr 15/26/N
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemów Sygnalizacji Pożarów (SSP), oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych oraz oświetlenia ewakuacyjnego w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie - Nr 15/26/N
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi obejmującej swym zakresem przeglądy techniczne, czynności konserwacyjne, naprawy: Systemów Sygnalizacji Pożarów (SSP), oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych oraz oświetlenia ewakuacyjnego w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie z podziałem na 3 części (zadania). Wykonawca zobowiązuje się zrealizować usługę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów i dotyczy wszystkich zadań. WAŻNE: dotyczy zadania nr 1, 2, 3: Przegląd uznaje się za dokończony i zaakceptowany po sprawdzeniu, przyjęciu i podpisaniu przez obie strony szczegółowego protokołu odbioru usługi. W ramach zamówienia (zadanie nr 1, 2, 3) Wykonawca zrealizuje usługę polegającą na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru, detekcji gazów, oddymiania, stałych urządzeń gaśniczych, przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych i napraw oświetlenia ewakuacyjnego, sporządzi protokoły z wykonanych czynności zawierających wyniki przeglądów, opis wykonanych prac, wykaz usterek oraz rekomendacje dotyczące dalszej eksploatacji a także kosztorys napraw niezbędnych do ich wykonania. Protokoły muszą zawierać szczegółowe zestawienie ilościowe wykonanych czynności eksploatacyjnych, w szczególności: liczbę wymienionych żarówek, bezpieczników, szybek w przyciskach ręcznych oraz ilość uzupełnionego papieru w urządzeniach drukujących CSP. 2. Postępowanie zostało podzielone na 3 (trzy) niezależne części (zadania): a/ część 1 - Zadanie nr 1: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych b/ część 2 - Zadanie nr 2: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego c/ część 3 – Zadanie nr 3: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru znajdujących się w budynku nr 12 i nr 14, Instalacji Systemu Oświetlenia Ewakuacyjnego w budynku nr 12 Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, przez co Zamawiający rozumie, że Wykonawca może złożyć ofertę na pełen zakres przedmiotowy jednej lub dwóch lub trzech części zamówienia (zadań). Częścią zamówienia jest każde kompletne zadanie. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na wszystkie lub wybrane części zamówienia (zadania). Każda część zamówienia (zadanie) będzie oceniane odrębnie. Oferty można składać w odniesieniu do jednej lub kilku wybranych lub wszystkich części zamówienia (zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę). Na podstawie art. 91 ust. 3 ustawy Pzp - Zamawiający nie ogranicza liczby części, którą można udzielić jednemu wykonawcy (maksymalna liczba części, jaka może być udzielona jednemu wykonawcy, wynosi: 3). Wykonawca zgodnie z art. 462 ust. 1 ustawy Pzp może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy. W takim przypadku zamawiający zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp żąda wskazania przez wykonawcę w ofercie - w formularzu ofertowym (zał.1 do SWZ) części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Ofertę; JEDZ, oświadczenie zał. 12, 12a do SWZ składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej – podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1308562 Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. Rozliczenia wyłącznie w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Dopuszczalne zmiany umowy w zał. nr 5a/5b/5c do SWZ dla poszczególnych zadań. Forma składanych dokumentów – rozdz. VIII SWZ. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej – rozdz. IX SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. Zamawiający nie dopuszcza: ofert wariantowych, katalogów elektronicznych; nie przewiduje: aukcji elektronicznej; dynamicznego systemu zakupów; dopuszcza podwykonawstwo. Procedura odwrócona: Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona na dane zadanie, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej w złotych równowartość 140 000,00 euro O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: - art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 2, 3, 4 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych; - art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; - art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniami Rady (UE): 2022/1269, 2023/1214, 2025/395, 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Interne KennungNr 15/26/N
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen
5. Los
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 1: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych
BeschreibungZadanie nr 1: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych Zadanie nr 1: W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje usługę polegającą na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych, sporządzi protokoły z wykonanych czynności, zawierające wyniki przeglądów, opis wykonanych prac, wykaz usterek oraz rekomendacje dotyczące dalszej eksploatacji, a także kosztorys napraw niezbędnych do wykonania. Protokoły muszą zawierać szczegółowe zestawienie ilościowe wykonanych czynności eksploatacyjnych, w szczególności: liczbę wymienionych żarówek, bezpieczników, szybek w przyciskach ręcznych oraz ilość uzupełnionego papieru w urządzeniach drukujących CSP. 5. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla ZADANIA nr 1 określa niniejsza SWZ oraz następujące załączniki do niej: a) Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy (Załącznik Nr 1 do umowy); b) Załącznik Nr 2a do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ZADANIA NR 1 (załącznik Nr 2 do umowy), c) Załącznik Nr 5a do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla ZADANIA NR 1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w trakcie realizacji umowy, których wykonywanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z przeglądami i konserwacją, naprawami Systemów Sygnalizacji Pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów i stałych urządzeń gaśniczych, tj. - wszelkie czynności - polegające na wykonywaniu usługi w zakresie wykonania przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych oraz napraw instalacji systemu sygnalizacji pożaru, oddymiania, systemów detekcji gazów i stałych urządzeń gaśniczych znajdujących się w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie. Termin realizacji zamówienia: 1. umowa zostanie zawarta na czas określony tj. na okres 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2. W ramach zamówienia polegającego na wykonaniu przeglądu technicznego, czynności konserwacyjnych, napraw Wykonawca zobowiązuje się wykonać w terminach: - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji systemu sygnalizacji pożaru; - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne kompletnego systemu gaszenia pożaru gazem NOWEC; - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji detekcji gazów, oraz instalacji detekcji par paliwa; - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji oddymiania Wykonawca zobowiązany jest wykonać określone wyżej czynności w okresie obowiązywania umowy, tj. w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy; z wyjątkiem Budynki Nr 7, 64, 204, 226 – jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP) należy wykonać w terminie realizacji umowy (w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy), jednak nie wcześniej niż w miesiącu październiku 2026 r. (wynika z obowiązującej gwarancji do tego czasu). Budynki Nr 204, 428 – jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji detekcji gazów należy wykonać w terminie realizacji umowy (w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy), jednak nie wcześniej niż w miesiącu październiku 2026 r. (wynika z obowiązującej gwarancji do tego czasu). Wymianę elementów w ramach naprawy urządzeń systemu sygnalizacji pożarowej, oddymiania, systemów detekcji gazów, stałych urządzeń gaśniczych należy wykonać w terminie do 60 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca zobowiązuje się do poinformowania na adres e-mail: osobę odpowiedzialną za realizację umowy, o terminie rozpoczęcia przedmiotowych usług, z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać usługę w godzinach 7:00-15:00 w dniach od poniedziałku do piątku. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Użyte materiały muszą być fabrycznie nowe. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonaną usługę przeglądów, konserwacji, napraw na okres 12 miesięcy (dwunastu miesięcy), liczony od momentu podpisania protokołu odbioru usługi bez zastrzeżeń. Wybrany na zadanie nr 1 Wykonawca, z którym Zamawiający podpisze umowę w sprawie zamówienia publicznego musi być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie niższą niż: 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych). W terminie 2 dni od dnia podpisania umowy, a przed przystąpieniem do realizacji usług zgodnie z przedmiotem umowy, Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć osobie odpowiedzialnej za realizacje umowy n/w dokumenty: - ważne Świadectwo kwalifikacyjne (dla minimum dwóch osób) Urzędu Regulacji Energetyki kategorii „D” i „E” w grupie nr 1 (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997r. – Prawo Energetyczne DZ. U 2024 poz. 266.) pod rygorem rozwiązania umowy z winy Wykonawcy i naliczenia kary umownej, o której mowa w § 5 ust. 1 pkt 4 ogólnych warunków umowy (załącznik nr 5a do SWZ).
Interne Kennungzadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625200 Brandmeldeanlagen, 50116100 Reparatur von Fahrzeugelektrik
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 2: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego
BeschreibungZadanie nr 2: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego Zadanie nr 2: W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje usługę polegającą na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego, sporządzi protokoły z wykonanych czynności, zawierające wyniki przeglądów, opis wykonanych prac, wykaz usterek oraz rekomendacje dotyczące dalszej eksploatacji, a także kosztorys napraw niezbędnych do wykonania. Protokoły będą również zawierały szczegółowe zestawienie ilościowe wykonanych czynności eksploatacyjnych, w szczególności: liczbę wymienionych żarówek, bezpieczników, szybek w przyciskach ręcznych oraz ilość uzupełnionego papieru w urządzeniach drukujących CSP. 5. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla ZADANIA nr 2 określa niniejsza SWZ oraz następujące załączniki do niej: a) Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy (Załącznik Nr 1 do umowy); b) Załącznik Nr 2b do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ZADANIA NR 2 (załącznik Nr 2 do umowy), c) Załącznik Nr 5b do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla ZADANIA NR 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w trakcie realizacji umowy, których wykonywanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z przeglądami, konserwacją i naprawami Systemów oświetlenia ewakuacyjnego, tj.: - wszelkie czynności - polegające na wykonywaniu usługi w zakresie wykonania przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych oraz napraw instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego znajdujących się w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie. Termin realizacji zamówienia: Zadanie nr 2: 1) Umowa zostanie zawarta na czas określony, tj. na okres 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji oświetlenia ewakuacyjnego Wykonawca zobowiązany jest wykonać w okresie obowiązywania umowy, tj. w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy. Wymianę elementów w ramach naprawy urządzeń instalacji oświetlenia ewakuacyjnego należy wykonać w terminie do 60 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca zobowiązuje się do poinformowania na adres e-mail: osobę odpowiedzialną za realizację umowy, o terminie rozpoczęcia przedmiotowych usług, z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać usługę w godzinach 7:00-15:00 w dniach od poniedziałku do piątku. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Użyte materiały muszą być fabrycznie nowe. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonaną usługę przeglądów, konserwacji, napraw na okres 12 miesięcy (dwunastu miesięcy), liczony od momentu podpisania protokołu odbioru usługi bez zastrzeżeń Wybrany na zadanie nr 2 Wykonawca, z którym Zamawiający podpisze umowę w sprawie zamówienia publicznego musi być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie niższą niż: 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych). W terminie 2 dni od dnia podpisania umowy, a przed przystąpieniem do realizacji usług zgodnie z przedmiotem umowy, Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć osobie odpowiedzialnej za realizacje umowy n/w dokumenty: - ważne Świadectwo kwalifikacyjne (dla minimum dwóch osób) Urzędu Regulacji Energetyki kategorii „D” i „E” w grupie nr 1 (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997r. – Prawo Energetyczne DZ. U 2024 poz. 266.) pod rygorem rozwiązania umowy z winy Wykonawcy i naliczenia kary umownej, o której mowa w § 5 ust. 1 pkt 4 ogólnych warunków umowy (załącznik nr 5b do SWZ).
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 3: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru znajdujących się w budynku nr 12 i nr 14, Instalacji Systemu Oświetlenia Ewakuacyjnego w budynku nr 12
BeschreibungZadanie nr 3: Usługa polegająca na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru znajdujących się w budynku nr 12 i nr 14, Instalacji Systemu Oświetlenia Ewakuacyjnego w budynku nr 12 Zadanie nr 3: W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje usługę polegającą na wykonaniu przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw Systemu Sygnalizacji Pożaru znajdujących się w budynku nr 12 i nr 14, Instalacji Systemu Oświetlenia Ewakuacyjnego w budynku nr 12, sporządzi protokoły z wykonanych czynności, zawierające wyniki przeglądów, opis wykonanych prac, wykaz usterek oraz rekomendacje dotyczące dalszej eksploatacji, a także kosztorys napraw niezbędnych do wykonania. Protokoły będą również zawierały szczegółowe zestawienie ilościowe wykonanych czynności eksploatacyjnych, w szczególności: liczbę wymienionych żarówek, bezpieczników, szybek w przyciskach ręcznych oraz ilość uzupełnionego papieru w urządzeniach drukujących CSP. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla ZADANIA nr 3 określa niniejsza SWZ oraz następujące załączniki do niej: a) Załącznik Nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy (Załącznik Nr 1 do umowy); b) Załącznik Nr 2c do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ZADANIA NR 3 (załącznik Nr 2 do umowy), c) Załącznik Nr 5c do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy dla ZADANIA NR 3. 1. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w trakcie realizacji umowy, których wykonywanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności bezpośrednio związane z przeglądami i konserwacją oraz naprawami Systemów Sygnalizacji Pożaru i instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego, tj.: - wszelkie czynności - polegające na wykonywaniu usługi w zakresie wykonania przeglądów technicznych, czynności konserwacyjnych, napraw wynikających z protokołów przeglądów instalacji systemu sygnalizacji pożaru i instalacji systemu oświetlenia ewakuacyjnego znajdujących się w budynkach administrowanych przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie. Termin realizacji zamówienia: Zadanie nr 3: 1. Umowa zostanie zawarta na czas określony, tj. 3 miesięcy od dnia podpisania umowy: - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP) - Jednokrotne badanie szczelności czujek jonizacyjnych dymu w Systemie INIM SMART LOOP w bud. nr 12 Wykonawca zobowiązany jest wykonać w okresie obowiązywania umowy, tj. w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy; - Jeden przegląd techniczny i czynności konserwacyjne instalacji oświetlenia ewakuacyjnego Wykonawca zobowiązany jest wykonać w okresie obowiązywania umowy, tj. w terminie 3 miesięcy od dnia podpisania umowy; Wymianę elementów w ramach naprawy urządzeń instalacji systemu sygnalizacji pożaru oraz instalacji oświetlenia ewakuacyjnego należy wykonać w terminie do 60 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca zobowiązuje się do poinformowania na adres e-mail: osobę odpowiedzialną za realizację umowy, o terminie rozpoczęcia przedmiotowych usług, z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem. Wykonawca zobowiązuje się wykonywać usługę w godzinach 7:00-15:00 w dniach od poniedziałku do piątku. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca zapewnia całość robocizny, sprzętu, materiałów, narzędzi i transportu (w tym koszty dojazdu do Zamawiającego w celu wykonania usługi) niezbędnych do wykonania usługi stanowiącej przedmiot umowy. Użyte materiały muszą być fabrycznie nowe. Koszty wliczone do ceny usługi. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na wykonaną usługę przeglądów, konserwacji, napraw na okres 12 miesięcy (dwunastu miesięcy), liczony od momentu podpisania protokołu odbioru usługi bez zastrzeżeń W terminie 2 dni od dnia podpisania umowy, a przed przystąpieniem do realizacji usług zgodnie z przedmiotem umowy, Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć osobie odpowiedzialnej za realizacje umowy n/w dokumenty: - ważne Świadectwo kwalifikacyjne (dla minimum dwóch osób) Urzędu Regulacji Energetyki kategorii „D” i „E” w grupie nr 1 (ustawa z dnia 10 kwietnia 1997r. – Prawo Energetyczne DZ. U 2024 poz. 266.) pod rygorem rozwiązania umowy z winy Wykonawcy i naliczenia kary umownej, o której mowa w § 5 ust. 1 pkt 4 ogólnych warunków umowy (załącznik nr 5c do SWZ).
Interne Kennungzadanie nr 3