2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement
Beschreibung: De opdracht betreft projectmanagement voor nieuwbouw, renovatie en sloop van delen van de locatie Heerbeeck College te Best. De bouwsom voor de opdracht voor nieuwbouw en renovatie is 26 miljoen Euro inclusief btw. We schatten de waarde van de opdracht voor projectmanagement in op om en nabij 1 miljoen Euro inclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1