See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU SKOWF - SMK KC Wereldweide
Beschreibung: Deze opdracht gaat om het uitvoeren van schoonmaakdiensten voor Stichting Katholiek Onderwijs West-Friesland, locatie KC Wereldweide. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000