417148-2026 - Ergebnis
Tschechien – Biochemische Analysegeräte – Spotřební materiál pro laboratoř DNA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál pro laboratoř DNA
BeschreibungJedná se o spotřební materiál pro laboratoř DNA-OKTE
Interne KennungKRPC-14401/ČJ-2026-0200VO-VZL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0006
TitelProdukt pro dlouhodobé uchovávání izolované DNA při pokojové teplotě
Beschreibungviz zadávací podmínky
Interne KennungKRPC-14401/ČJ-2026-0200VO-VZL/006
LosLOT-0001
TitelKit pro kvantifikaci
LosLOT-0002
TitelAmplifikační kit (kit evropský) pro forenzní účely
Interne KennungKRPC-144401/ČJ-2026-0200VO-VZL/002
LosLOT-0003
TitelAmplifikační kit na dotestování vzorků pro "starou" chemii
Interne KennungKRPC-14401/ČJ-2026-0200VO-VZL/003
LosLOT-0004
TitelAmplifikační kit pro stanovení haplotypu Y chromozomu
Interne KennungKRPC-14401/ČJ-2026-0200VO-VZL/004
LosLOT-0005
TitelSpotřební materiál - Plasty
Interne KennungKRPC-14401/ČJ-2026-0200VO-VZL/005