See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 18327-2026
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/04315/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 39
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Wschód na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Wschód na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 - GPZ Opole na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 - GPZ Opole na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Biała Podlaska Wola na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Biała Podlaska Wola na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin
Interne Kennung: Część nr 51