2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda – vyhotovení projektových dokumentací na stavební úpravy a modernizaci bytů v objektech v Praze 3 II.
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s obnovením soutěže mezi zadavatelem a třemi dodavateli, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na služby dále specifikované. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude poskytnutí služeb projektanta spočívajících zejména (nikoliv však výlučně) ve: a) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby dle § 7 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška“), vč. zpracování položkového soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, to vše v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů, b) spolupráci při výběru dodavatele, c) výkonu činnosti autorského dozoru, to vše pro stavební úpravy a modernizaci bytových jednotek v objektech v majetku městské části Praha 3, ve smyslu Statutu hl. m. Prahy. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody je rámcově specifikován v návrhu rámcové dohody (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení) a v jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rámcová dohoda – vyhotovení projektových dokumentací na stavební úpravy a modernizaci bytů v objektech v Praze 3 II.