2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SUBSTANCJI CHEMICZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA SUBSTANCJI CHEMICZNYCH (TECH/42/MD/2025) wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 140033-2025
Interne Kennung: TECH/42/MD/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego prowadzone w oparciu o przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych publicznych [tekst jednolity Dz. U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.] – (dalej jako: ustawa Pzp). Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej SWZ. Zamawiający w niniejszym postępowaniu stosuje procedurę odwróconą na podstawie art.139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOSTAWA SUBSTANCJI CHEMICZNYCH NR SPRAWY: TECH/42/MD/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, iż przewiduje udzielenia zamówień opcjonalnych zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający w Załączniku nr 1 do SWZ określa gwarantowany poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w Załączniku nr 1 do SWZ, w kolumnie ‘Ilość (zamówienie opcjonalne), na co Wykonawca wyraża zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia objętego prawem opcji będą bieżące potrzeby komórek zaopatrywanych oraz zagwarantowane na ten cel środki finansowe. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem a nie obowiązkiem Zamawiającego, wobec czego Zamawiający zastrzega sobie prawo nie składania w ogóle zamówień w tym zakresie.