417251-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do biologii komórkowej na podstawie umów ramowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do biologii komórkowej na podstawie umów ramowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do biologii komórkowej na podstawie umowy ramowej w podziale na 5 części dla Sieci Badawczej Łukasiewicz - PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii. 2. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne KennungDZ.271.106.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Media hodowlane i suplementy
BeschreibungCzęść 1 Media hodowlane i suplementy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Suplementy do hodowli
BeschreibungCzęść 2 Suplementy do hodowli Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Specjalistyczne suplementy do hodowli
BeschreibungCzęść 3 Specjalistyczne suplementy do hodowli Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 5 Odczynniki do hodowli na płytkach opłaszczonych
BeschreibungCzęść 5 Odczynniki do hodowli na płytkach opłaszczonych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennungczęść 5
LosLOT-0005
TitelCzęść 4 Odczynniki białkowe do hodowli
BeschreibungCzęść 4 Odczynniki białkowe do hodowli Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Interne Kennungczęść 4
417251-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZ.271.106.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoczęść 1
LoteLOT-0002
TítuloCzęść 2 Suplementy do hodowli
Identificador internoczęść 2
LoteLOT-0003
Identificador internoczęść 3
LoteLOT-0004
Identificador internoczęść 5
LoteLOT-0005
Identificador internoczęść 4
417251-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDZ.271.106.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneczęść 1
LotLOT-0002
TitreCzęść 2 Suplementy do hodowli
Identifiant interneczęść 2
LotLOT-0003
Identifiant interneczęść 3
LotLOT-0004
Identifiant interneczęść 5
LotLOT-0005
Identifiant interneczęść 4
417251-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZ.271.106.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoczęść 1
LottoLOT-0002
TitoloCzęść 2 Suplementy do hodowli
Identificativo internoczęść 2
LottoLOT-0003
Identificativo internoczęść 3
LottoLOT-0004
Identificativo internoczęść 5
LottoLOT-0005
Identificativo internoczęść 4
417251-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ.271.106.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Identificator internczęść 1
TitluCzęść 2 Suplementy do hodowli
Identificator internczęść 2
Identificator internczęść 3
Identificator internczęść 5
Identificator internczęść 4