417265-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung – Dostawa robota pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa robota pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego mobilnego robota pirotechnicznego wraz z wyposażeniem. Mobilny robot pirotechniczny ma być wykorzystywany do bojowych działań minersko - pirotechnicznych oraz szkoleniowych w w/w zakresie. Będzie używany do prowadzenia zdalnej neutralizacji oraz zdalnego rozpoznania obiektów, terenu, środków transportu przed przystąpieniem zespołu minersko–pirotechnicznego do realizacji działań. Robot powinien się składać z bazy mobilnej z manipulatorem oraz z panelu sterującego oraz powinien posiadać certyfikat zgodności CE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2 do SWZ – formularz opisu przedmiotu zamówienia, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne KennungBAI.272.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa robota pirotechnicznego dla Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach.