417272-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Lehrmaterial – CEOVP PRIEMYSEL 4.0- materiálno-technické vybavenie - Skupina zariadení II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCEOVP PRIEMYSEL 4.0- materiálno-technické vybavenie - Skupina zariadení II.
BeschreibungPredmetom pripravovanej zákazky sú súbory výučbových pomôcok a zariadení označené ako: „Prostriedky pre technické kreslenie a rozmerovú metrológiu“ v počte: - Technické kreslenie-trojrozmerné zobrazovanie - 2 súpravy - Valcovité pracovné vzorky s výrezmi rovnobežnými s osou – 2 súpravy - Valcovité pracovné vzorky so šikmými výrezmi – 2 súpravy - Hranolové pracovné vzorky s výrezmi rovnobežnými s okrajmi – 2 súpravy - Hranolové pracovné vzorky so šikmými výrezmi – 2 súpravy - Zariadenie na ohýbanie – 2 súpravy - Montážne cvičenie – pákové nožnice – 2 súpravy - Transportný vozík pre montážne cvičenia – 2 ks - Rozmerová metrológia – dištančné dosky – 1 súprava - Rozmerová metrológia – uhlové predmety – 1 súprava - Rozmerová metrológia – hriadeľ – 1 súprava - Rozmerová metrológia – prírubové púzdro – 1 súprava - Rozmerová metrológia – výstupný hriadeľ – 1 súprava - Rozmerová metrológia – náboj – 1 súprava „Robotické a mechatronické vzdelávacie systémy“ v počte: - Kolaboratívny robot s príslušenstvom – 1 ks - Vzdelávacia sada ku kolaboratívnemu robotu – 1 súprava - Robotické rameno -vzdelávacia zostava - 4 súpravy - Robotické rameno – základná zostava – 2 súpravy - Sada senzorov pre robotické rameno – 4 súpravy - Dopravníkový pás pre robotické rameno – 4 ks - Lineárna koľajnica – 2 ks - Vizuálna sada – 4 súpravy - Robotické rameno pre mobilnú platformu – 2 ks - Mobilná platforma – 2 ks - Mapa pre mobilnú platformu – 2 ks - Sada príslušenstva pre mapu – 2 súpravy - Štvorosí robot – 1 ks - Tréningový systém s PLC pre štvorosí robot – 1 ks - Montážna minibunka – 1 ks - Modul manipulačnej linky – 1ks - Triediaca a podávacia stanica veka – 1 ks - Stanica generovania porúch – 1ks Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v častiach ,,B1.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY-ČASŤ 1“ a „B.1.2 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY-ČASŤ 2“ týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung33_2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 43800000 Werkstattausrüstung, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelProstriedky pre technické kreslenie a rozmerová metrológia.
BeschreibungPredmetom pripravovanej zákazky sú súbory výučbových pomôcok a zariadení označené ako: „Prostriedky pre technické kreslenie a rozmerovú metrológiu“ v počte: - Technické kreslenie-trojrozmerné zobrazovanie - 2 súpravy - Valcovité pracovné vzorky s výrezmi rovnobežnými s osou – 2 súpravy - Valcovité pracovné vzorky so šikmými výrezmi – 2 súpravy - Hranolové pracovné vzorky s výrezmi rovnobežnými s okrajmi – 2 súpravy - Hranolové pracovné vzorky so šikmými výrezmi – 2 súpravy - Zariadenie na ohýbanie – 2 súpravy - Montážne cvičenie – pákové nožnice – 2 súpravy - Transportný vozík pre montážne cvičenia – 2 ks - Rozmerová metrológia – dištančné dosky – 1 súprava - Rozmerová metrológia – uhlové predmety – 1 súprava - Rozmerová metrológia – hriadeľ – 1 súprava - Rozmerová metrológia – prírubové púzdro – 1 súprava - Rozmerová metrológia – výstupný hriadeľ – 1 súprava - Rozmerová metrológia – náboj – 1 súprava
Interne Kennung33_2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
LosLOT-0002
TitelRobotické a mechatronické vzdelávacie systémy.
BeschreibungPredmetom pripravovanej zákazky sú súbory výučbových pomôcok a zariadení označené ako: „Robotické a mechatronické vzdelávacie systémy“ v počte: - Kolaboratívny robot s príslušenstvom – 1 ks - Vzdelávacia sada ku kolaboratívnemu robotu – 1 súprava - Robotické rameno -vzdelávacia zostava - 4 súpravy - Robotické rameno – základná zostava – 2 súpravy - Sada senzorov pre robotické rameno – 4 súpravy - Dopravníkový pás pre robotické rameno – 4 ks - Lineárna koľajnica – 2 ks - Vizuálna sada – 4 súpravy - Robotické rameno pre mobilnú platformu – 2 ks - Mobilná platforma – 2 ks - Mapa pre mobilnú platformu – 2 ks - Sada príslušenstva pre mapu – 2 súpravy - Štvorosí robot – 1 ks - Tréningový systém s PLC pre štvorosí robot – 1 ks - Montážna minibunka – 1 ks - Modul manipulačnej linky – 1ks - Triediaca a podávacia stanica veka – 1 ks - Stanica generovania porúch – 1ks Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v častiach ,,B1.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY-ČASŤ 1“ a „B.1.2 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY-ČASŤ 2“ týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung33_2026_2
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
417272-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό33_2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162000 Εποπτικά μέσα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας, 43800000 Εξοπλισμός συνεργείου, 42990000 Διάφορα μηχανήματα ειδικής χρήσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό33_2026_1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39162200 Βοηθήματα και υλικό κατάρτισης
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό33_2026_2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 43800000 Εξοπλισμός συνεργείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42990000 Διάφορα μηχανήματα ειδικής χρήσης
417272-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus33_2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39162000 Pedagoogilised tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud, 43800000 Töökodade sisseseadmed, 42990000 Mitmesugused eriotstarbelised masinad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus33_2026_1
Täiendav liigitus (cpv): 39162200 Koolitusvahendid ja -seadmed
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus33_2026_2
Peamine liigitus (cpv): 43800000 Töökodade sisseseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 42990000 Mitmesugused eriotstarbelised masinad
417272-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste33_2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162000 Kasvatukseen liittyvät laitteet
Lisäluokitus (cpv): 39162100 Opetuslaitteet, 43800000 Verstaslaitteet, 42990000 Erilaiset erikoiskoneet
Sisäinen tunniste33_2026_1
Lisäluokitus (cpv): 39162200 Harjoitteluvälineet ja -laitteet
Sisäinen tunniste33_2026_2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43800000 Verstaslaitteet
Lisäluokitus (cpv): 42990000 Erilaiset erikoiskoneet
417272-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító33_2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39162000 Oktatási berendezések
További osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések, 43800000 Műhelyberendezések, 42990000 Különféle különleges célú gépek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító33_2026_1
További osztályozás (cpv): 39162200 Képzési segédanyagok és eszközök
RészLOT-0002
Belső azonosító33_2026_2
Fő osztályozás (cpv): 43800000 Műhelyberendezések
További osztályozás (cpv): 42990000 Különféle különleges célú gépek
417272-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno33_2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39162000 Attrezzatura scolastica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento, 43800000 Impianti per officine, 42990000 Macchinari vari per impieghi speciali
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno33_2026_1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39162200 Ausili e apparecchi per l'insegnamento
LottoLOT-0002
Identificativo interno33_2026_2
Classificazione principale (cpv): 43800000 Impianti per officine
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42990000 Macchinari vari per impieghi speciali
417272-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius33_2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162000 Mokymo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39162100 Mokymo priemonės, 43800000 Dirbtuvių įrenginiai, 42990000 Įvairios specialios paskirties mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius33_2026_1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39162200 Pagalbinės mokymo priemonės ir prietaisai
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius33_2026_2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 43800000 Dirbtuvių įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42990000 Įvairios specialios paskirties mašinos
417272-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern33_2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162000 Apparat edukattiv
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39162100 Apparat tat-tagħlim, 43800000 Apparat tal-ħwienet tax-xogħol, 42990000 Makkinarju varju għal skopijiet speċjali
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern33_2026_1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39162200 Għajnuniet u apparati tat-tagħlim
LottLOT-0002
Identifikatur intern33_2026_2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43800000 Apparat tal-ħwienet tax-xogħol
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42990000 Makkinarju varju għal skopijiet speċjali
417272-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator33_2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162000 Pomoce naukowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne, 43800000 Urządzenia warsztatowe, 42990000 Różne maszyny specjalnego zastosowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator33_2026_1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39162200 Pomoce i artykuły szkoleniowe
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator33_2026_2
Główna klasyfikacja (cpv): 43800000 Urządzenia warsztatowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42990000 Różne maszyny specjalnego zastosowania
417272-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno33_2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 39162000 Equipamento pedagógico
Classificação adicional (cpv): 39162100 Equipamento de ensino, 43800000 Equipamento para oficina, 42990000 Máquinas diversas para usos específicos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno33_2026_1
Classificação adicional (cpv): 39162200 Dispositivos e material de apoio à formação
LoteLOT-0002
Identificador interno33_2026_2
Classificação principal (cpv): 43800000 Equipamento para oficina
Classificação adicional (cpv): 42990000 Máquinas diversas para usos específicos
417272-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern33_2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39162000 Material de instruire
Clasificare suplimentară (cpv): 39162100 Material pedagogic, 43800000 Echipament de atelier, 42990000 Diverse utilaje cu utilizare specială
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern33_2026_1
Clasificare suplimentară (cpv): 39162200 Materiale şi echipamente de pregătire
LotLOT-0002
Identificator intern33_2026_2
Clasificarea principală (cpv): 43800000 Echipament de atelier
Clasificare suplimentară (cpv): 42990000 Diverse utilaje cu utilizare specială
417272-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor33_2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162000 Vzdelávacie vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie, 43800000 Dielenské zariadenia, 42990000 Rôzne špeciálne strojové zariadenia
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor33_2026_1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39162200 Učebné pomôcky a zariadenia
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor33_2026_2
Hlavná klasifikácia (cpv): 43800000 Dielenské zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42990000 Rôzne špeciálne strojové zariadenia
417272-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator33_2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162000 Oprema za izobraževalne namene
Dodatna klasifikacija (cpv): 39162100 Oprema za poučevanje, 43800000 Oprema za delavnice, 42990000 Razni stroji za posebne namene
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator33_2026_1
Dodatna klasifikacija (cpv): 39162200 Pripomočki in naprave za usposabljanje
SklopLOT-0002
Notranji identifikator33_2026_2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 43800000 Oprema za delavnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 42990000 Razni stroji za posebne namene